رئیس نظام پزشکی کاشان از روحانیون در مورد بیماری کرونا درخواست کمک کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شهر کاشان که در استان اصفهان واقع شده است به علت نزدیکی به شهر قم در روز های اخیر با مشکلات مربوط به بیماری ویروسی کرونا درگیر بوده است. در این ارتباط رئیس نظام پزشکی کاشان از روحانیون درخواست کرد که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که بیماران مبتلا به کرونا در آن بستری هستند حضور پیدا کرده و باعث کاهش استرس این بیماران گردند.

 

در این ارتباط رئیس نظام پزشکی کاشان از روحانیون درخواست کرد که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که بیماران مبتلا به کرونا در آن بستری هستند حضور پیدا کرده و باعث کاهش استرس این بیماران گردند.

مطلب نیو – دکتر مژگان صحت رئیس نظام پزشکی کاشان دیروز در طی یک نامه رسمی از نماینده ولی فقیه کاشان درخواست کرد تا روحانیون و طلاب برای کمک به روحیه بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی شهر کاشان حضور پیدا کرده و در طول مدت درمان در کنار این بیماران قرار گرفته و با حضور خود باعث کاهش استرس آنها گردند.

همچنین در ادامه دکتر مژگان صحت در این خصوص نامه هایی جداگانه نیز به دکتر مروج رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و همچنین دکتر ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی کشور برای درخواست کمک از طلاب و روحانیون برای حضور در مراکز درمانی و بیمارستان ها ارسال کرده است.

 

در ادامه متن نامه های ارسالی به شرح زیر می باشند:

 

 

 

 

بیشتر بخوانید: نامه جالب جواد خیابانی به وزیر بهداشت

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.