دکتر حسین کرمانپور رئیس اورژانس بیمارستان سینا و مدیرکل روابط عمومی نظام پزشکی هم مبتلا به کرونا شد.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دکتر حسین کرمانپور رئیس اورژانس بیمارستان سینا با قرار دادن یک پست در صفحه اینستاگرامش ابتلای خود به ویروس کرونا را اعلام کرد

 

 

مطلب نیو – دکتر حسین کرمانپور که به عنوان مدیر کل روابط عمومی نظام پزشکی کشور و رئیس اورژانس بیمارستان سینا در حال خدمت به بیماران مبتلا به کرونا و دیگران بیماران بستری در این بیمارستان بود با انتشار این پست خبر از ابتلاء خود به بیماری کرونا را داد.

ایشان از نبود اقلام ضروری از قبیل ماسک و مواد ضدعفونی کننده مانند ژل یا اسپری ضدعفونی در داروخانه ها و دیگر مراکز بهداشتی گله کردند. ایشان بعد از انجام معاینات و سی تی اسکن ریه و گرفتن داروهای اولیه برای استراحت به خانه شخصی خود رفتند.

 

به امید سلامتی برای تمامی خدمتگذاران عرصه سلامت و بهداشت کشور

 

 

 

بیشتر بخوانید: علی ابوالحسنی درگذشت + بیوگرافی این بازیگر

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

یک نظر

  1. آقای دکتر حسین کرمانپور، جهادی عمل میکنند، مثل زمان جبهه و جنگ، مثل دوران جنگ تحمیلی ( ایشون یادگاری با خودشون از اون روزا دارن که شاید دوست نداشته باشن بهش اشاره کنن ،البته از ما هم میگذرن)
    یادم روزه اوج کرونای منحوس تو حیاط مریضخونه دیدمشون و مسیرم به جایی دیگه بود که رو کردن بهم و با اون لهجه شیرینه اصفهانی گفتن ؛آقای مهندس کوجا میری؟ ما کرونا نداریما..
    روزه بعد احتمالا همون ظهره گرفتاری،رفتم خدمتشون التماس دعا برای ویزیت ،که با همون روحیه شاد و آروم همیشگی زحمتمون رو طبق معمول تقبل کردن، در معیت همراه عزیز و خیری بودم که بهشون گفتم انشالله چیزیش نشه ،خیلی تو دله نهنگه….
    انشالله بهبودشون ..دکتره عزیزه ما رو از دعای خیرتون بی بهره نکنین..ایشون نعمت هستند برای ما..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.