دو زن توریست چینی مشکوک به ویروس کرونا در تبریز قرنطینه شدند + فیلم حضور توریست های چینی در تبریز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دو زن توریست چینی مشکوک به  کرونا در تبریز قرنطینه شدند + فیلم حضور توریست های چینی در تبریز

 

با توجه به هشدار سازمان علوم پزشکی کشور در خصوص ورود ناگهانی ویروس کرونا از طریق مرزهای کشور به داخل شاهد حضور گسترده توریست های چینی در بعضی از شهرهای کشور هستیم .

 

با توجه به هشدار سازمان علوم پزشکی کشور در خصوص ورود ناگهانی ویروس کرونا از طریق مرزهای کشور به داخل شاهد حضور گسترده توریست های چینی در بعضی از شهرهای کشور هستیم .

 

در این خصوص رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد:

دو زن چینی که دارای علائمی از آنفولانزا شبیه به ویروس کرونا می‌باشند در یکی از بیمارستان های تبریز قرنطینه شده و تحت مراقبت می باشد این دو توریست زن چینی که اعلام شده ۳۶ ساله و ۳۷ ساله هستند چند روز قبل از طریق مرز آستارا وارد ایران شده و در تبریز شناسایی و قرنطینه گشتهاند.

این دو نفر دارای علائمی از آنفولانزا میباشند که شامل علائمی مثل تب و سرفه  می باشد که بسیار شبیه ویروس کرونا است. در این خصوص رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیان کرد که شهروندان نباید نگران باشند و فقط باید به توصیه های پزشکی و بهداشتی در خصوص پیشگیری از انتشار ویروس در مکانهای عمومی توجه کنند.

 

ویروس کرونا در اواخر ماه ژانویه ۲۰۲۰ برای اولین بار در شهر ووهان در مرکز چین شناسایی و شیوع پیدا کرد و تا کنون بالای ۱۰۰ نفر از مبتلایان به این ویروس جان خود را از دست داده و هزاران نفر مبتلا به این ویروس گشته اند .این ویروس در بسیاری از کشورهای جهان شناسایی شده و در حال انتشار می باشد.

سازمان بهداشت جهانی در خصوص اعلام وضعیت هشدار درباره انتشار ویروس کرونا در حال بررسی این موضوع می باشد.

 

  شرکت کردن کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت و درمان در مراسم خاکسپاری دختر عمویش + عکس

 

فیلم حضور توریست های چینی در تبریز:

 

 

همچنین بخوانید:

علائم بیماری کرونا چیست؟

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.