دومین جلسه دادگاه روح الله زم برگزار شد + شرح کامل جزئیات

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

 

دومین جلسه رسیدگی به پرونده روح الله زم در شعبه 15 دادگاه تهران برگزار گردید

 

مطلب نیو – امروز جلسه دوم رسیدگی به پرونده روح الله زم در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار گردید روح الله زم پیش از این توسط سربازان گمنام امام زمان از کشور فرانسه به ایران بازگردانده شده بود و در خصوص شکایت مطرح شده به صورت عمومی و خصوصی می باشند در دادگاه حاضر شد تا به آنها پاسخ  گوید.

او از گردانندگان کانال آمدنیوز محسوب می شود و به علت بسیاری از اتهامات از جمله فساد فی‌الارض و توهین به مقامات جمهوری اسلامی،تلاش برای براندازی نظام و بسیاری از اتهامات دیگر در دادگاه حاضر شد و رسیدگی به پرونده او برای جلسه دوم آغاز گردید.

 

امروز جلسه دوم رسیدگی به پرونده روح الله زم در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار گردید روح الله زم پیش از این توسط سربازان گمنام امام زمان از کشور فرانسه به ایران بازگردانده شده بود و در خصوص شکایت مطرح شده به صورت عمومی و خصوصی می باشند در دادگاه حاضر شده و تا به آنها پاسخ  گوید.

 

شروع رسیدگی به پرونده:

بعد از اظهارات رئیس دادگاه و حضور وکیل مدافع و نماینده دادستان و تعدادی از شاکیان و نمایندگان حقوقی شاکیان دیگر جلسه دوم برگزار شد.

از اتهامات مطرح شده در جلسه امروز می‌توان به شکایت نهاد رئیس جمهوری درباره نامه جعلی از سوی روح الله زم در تاریخ اسفند ۱۳۹۶ با سربرگ نهاد ریاست جمهوری که در کانال آمدنیوز منتشر گردید که در آن نامه موافقت ریاست جمهوری در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی اعلام شده بود .

اتهام دیگر وارده به روح الله زم جعل امضای معاون وزیر وزارت ورزش و جوانان است که با جعل امضا و اقدام جهت نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی صورت گرفته است.

در ادامه دادگاه نماینده حقوقی بانک تجارت و شکایت این بانک را در خصوص انتشار اسناد محرمانه بانک تجارت از طرف کانال آمدنیوز و از روح الله زم اعلام شکایت کرد.

  ترور فرمانده بسیج مستضعفین شادگان اهواز

وکیل ابراهیم اسلامی از دیگر شاکیان این پرونده درخصوص نشر اکاذیب و توهین و افترا و تشویش اذهان عمومی در خصوص ابراهیم اسلامی قاضی دادگاه کیفری اعلام شکایت کرد.

از دیگر شکایت‌های مطرح‌شده در دادگاه امروز می‌توان به شکایت حمید شیرمحمدی از جانبازان مدافعین حرم و همچنین کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح،مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و …. اشاره کرد

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.