دعوای سارا و نیکا در لایو زنده حقیقت دارد؟ + فیلم لایو در سوئد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سارا و نیکا فرقانی بازیگران جوان دوقلو کشور هستند که با بازی در سریال پایتخت مشهور شدند. سارا و نیکا در سوئد زندگی می کنند

 

دعوای سارا و نیکا در لایو زنده حقیقت دارد؟ + فیلم لایو در سوئد

مطلب نیو – چندی پیش سارا و نیکا بازیگران پرحاشیه جوان یک لایو در اینستاگرام خود گذاشتند. که در این لایو به مشاجره درباره چشم هایشان پرداختند.

سارا و نیکا در اینستاگرام بسیار فعال هستند و در این لایو اخیر در سوئد در رستوران به همراه مادر خود بودند. که در آن به مشاجره درباره چشم هایشان پرداختند سارا می‌گفت که چشمهای من کشیده تر است و این ربطی و خط چشم من ندارد.

سارا معتقد بود من همیشه چشم هایم همین گونه بوده است بادامی و کشیده ولی چشم های نیکا گرد است و این ربطی به خط چشم هایمان ندارد.

در حالیکه نیکا اعتقاد داشت که چشم‌های آنها تفاوت چندانی با هم ندارند. در این بین مادرشان نیز برای پایا دادن به مشاجره اظهار نظر کرد و گفت شما دوقلوهای یکسان هستید و با هم دیگر فرقی ندارید.

حدود یک هفته از این لایو جنجالی می گذرد و در حالی که این دو فقط گفتگویی درباره چشمانشان داشتند همه ی سایت ها در این باره نوشتند که سارا و نیکا با هم دعوای باورنکردنی را در لایو داشتند که این تنها یک دروغ است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.