دستگیری سه نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در شهریار + فیلم حادثه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دستگیری سه نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در شهریار

روز گذشته اخباری مبنی بر وقوع یک درگیری دسته جمعی تعدادی از اراذل و اوباش در شهریار در فضای مجازی منتشر گردید و همچنین فیلم آن نیز توسط شبکه های مختلف در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.  به نقل از فرمانده انتظامی شهر ستان شهریار روز گذشته در پی وقوع یک نزاع دسته‌جمعی توسط اراذل و اوباش در این شهر ابتدا با هماهنگی مقام های قضایی دو واحد تجاری که مربوط به این درگیری بوده و در این نزاع دسته جمعی شرکت داشته‌اند توسط عوامل انتظامی پلمپ گردید و در ادامه با تحقیقات  نیروهای انتظامی سه نفر از عوامل اصلی که در این درگیری و نزاع دسته جمعی حضور داشتند شناسایی گردیده و در دستور کار نیروی انتظامی جهت دستگیری قرار گرفت.
دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی

 

شرح ماجرا:

دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی ، روز گذشته اخباری مبنی بر وقوع یک درگیری دسته جمعی تعدادی از اراذل و اوباش در شهریار در فضای مجازی منتشر گردید و همچنین فیلم آن نیز توسط شبکه های مختلف در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.

به نقل از فرمانده انتظامی شهر ستان شهریار روز گذشته در پی وقوع یک نزاع دسته‌جمعی توسط اراذل و اوباش در این شهر ابتدا با هماهنگی مقام های قضایی دو واحد تجاری که مربوط به این درگیری بوده و در این نزاع دسته جمعی شرکت داشته‌اند توسط عوامل انتظامی پلمپ گردید و در ادامه با تحقیقات  نیروهای انتظامی سه نفر از عوامل اصلی که در این درگیری و نزاع دسته جمعی حضور داشتند شناسایی گردیده و در دستور کار نیروی انتظامی جهت دستگیری قرار گرفت.

خبر دستگیری سه نفر از عوامل نزاع دسته جمعی:

به گزارش واحد های انتظامی این سه نفر که از عوال اصلی درگیری دیروز در شهریار بودند ساعتی قبل پس از شناسایی توسط عوامل نیروی انتظامی در درون مخفیگاه خود دستگیر شدند و تحقیقات برای دستگیری دیگر عوامل این نزاع دسته جمعی ادامه دارد.

 

 

فیلم نزاع دسته جمعی در شهریار

(توجه: فیلم حاوی تصاویر دلخراش می باشد)

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.