خانه / حوادث / درگیری حامیان دو نماینده انتخاباتی با بیل در دهدشت ( کهگیلویه و بویراحمد ) + فیلم

درگیری حامیان دو نماینده انتخاباتی با بیل در دهدشت ( کهگیلویه و بویراحمد ) + فیلم

 

متاسفانه امروز حامیان دو نماینده انتخاباتی در شهرستان دهدشت در استان کهکیلویه و بویراحمد با بیل با یکدیگر درگیر شدند 

 

 

 

مطلب نیو – امروز حامیان دو نماینده در شهرستان دهدشت که رقیب انتخاباتی یکدیگر می باشند به شدت با یکدیگر درگیر شدند و در این میات تعدادی به شدت مجروح گشتند.

بعد از شروع رسمی فرصت تبلیغات برای کاندیداهای مجلس شورای اسلامی متاسفانه انتشار برخی از تصاویر و ویدیوها از برخی از شهرها حاکی از بروز برخی تنش ها در بین هواداران  کاندیداها می باشیم، این در حالی است که شورای نگهبان با انتشار بیانیه از تمامی کاندیداها درخواست کرده که با رعایت قوانین و مقررات حاکم بر انتخابات و روند تبلیغات انتخاباتی با ایجاد فضای آرام و به دور از هر گونه تشنج و حاشیه،فضا را برای برگزاری یک انتخابات سالم و آرام با حضور پر شور مردم فراهم کنند.

متاسفانه اظهارات برخی از نمایندگان و عملکرد هوادارانشان در چند روز گذشته باعث بروز برخی مشکلات در بعضی از شهرها گردیده است.

 

به گزارش مطلب نیو؛ در درگیری ایجاد شده بین هواداران دو نامزد انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد طرفداران این دو نامزد انتخاباتی به شدت با یکدیگر درگیر شدند و با بیل همدیگر را کتک زدند و در این بین تعدادی از این افراد مصدوم شده و به بیمارستان منتقل گشتند .

تاریخ برگزاری انتخابات مجلس روز دوم  اسفند ماه  تعیین شده است و طبق قانون  حاکم بر  انتخابات  یک روز  قبل از  شروع انتخابات  مهلت کاندیداها برای تبلیغات به پایان خواهد رسید و بعد از آن هیچ یک از کاندیداها اجازه تبلیغ را نخواهند داشت.

با توجه به تذکرات شورای نگهبان در خصوص رعایت قوانین تبلیغات انتخاباتی شاهد بروز اتفاقات ناگواری در برخی از شهرها می باشیم و لازم است که کاندیداهای محترم با پایبندی به اصول و قوانین انتخابات و با توجه به تذکرات شورای نگهبان درباره نحوه تبلیغات در اجرای هرچه باشکوه تر این دوره از انتخابات مجلس اسلامی کوشا باشند.

 

 

همچنین ببینید: ویدئو نغمه خوانی زیبا در مسجد وکیل شیراز ( ضبط شده توسط عکاس بلژیکی اریک لافورگ )

 

 

همچنین ببینید

به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان امروز شرور معروف سابقه دار با نام (و. ش) جنوب شرق ایران که عامل قتل های یک راننده کامیون عبوری بود در درگیری مسلحانه با مامورین پلیس به هلاکت رسید

هلاکت شرور معروف جنوب شرق با نام (و. ش) در درگیری مسلحانه با مامورین پلیس

    مطلب نیو – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر در گفتگو با باشگاه …

یک نظر

  1. لطفا تصحیح بفرمایید اینجا شهر دهدشت نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *