درآمد نجومی سجاد غریبی (هالک ایرانی) از مبارزه با مارتین فورد چقدر است؟ سهم باور نکردنی هالک ایرانی از مسابقه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سجاد غریبی

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی 2 آوریل با ماریتن فورد به رقابت خواهد پرداخت. درآمد او برای حضور در این مسابقه چقدر است همراه ما باشید

 

 

درآمد نجومی سجاد غریبی در مبارزه با مارتین فورد

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی که این روزها رجز خوانی اش در مقابل مارتین فورد در فضای مجازی دست به دست می شود. ورزشکاری ناشناخته که به اندازه مشهورترین ورزشکاران ایرانی دنبال کننده دارد.

چندی پیش ویدیویی از رجزخوانی سجاد غریبی با مارتین فورد در فضای مجازی منتشر شد که که ناتوانی و ضعف او را در مقابل فورد نشان داد. ویدیویی که واکنش های بسیاری به همراه داشت. این دو قرار است در 2 آوریل با یکدیگر مسابقه دهند. 

اما علت حضور سجاد غریب یا همان هالک ایرانی و بازار گرمی او در این مسابقات چیست؟ به نقل از روزنامه هفت صبح، برای مسابقه دوم آوریل سجاد غریبی و مارتین فورد از مدتی پیش بلیت‌فروشی شروع شده که قیمت پایه هر بلیت ۴۰ پوند معادل یک‌میلیون‌و ۵۰۰ هزار تومان است.

محل برگزاری این مبارزه حدود ۲۰ هزار نفر ظرفیت دارد و با فرض پر شدن تمام صندلی‌ها، ۳۰ میلیارد تومان بلیت‌فروشی انجام می‌شود.حتما درصدی از عواید حاصل از برگزاری این مبارزه نصیب او و اسپانسرهایش می‌شود.

نکته حایز اهمیت دیگر اینکه صفحه اینستاگرام او هم به همین بهانه دنبال کنندگان بیشتری را به همراه داشته است. این در حالی است که برخی ادعاها می‌گوید او صرفا به واسطه حضور در این رقابت پولی معادل ۳۰۰ هزار دلار دریافت می‌کند.

  فیلم کامل رجز خوانی سجاد غریبی (هالک ایرانی) در مقابل مارتین فورد بریتانیایی

سجاد غریبی

بیوگرافی سجاد غریبی

سجاد غریبی متولد سال 1370 در اهواز می باشد. او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد بوشهر می باشد. او اکنون در بوشهر زندگی می کند. علت اینکه به سجاد غریبی هالک ایرانی گفته می شود، فیزیک عجیب و غریب و شباهت او به هالک، ابرقهرمان کتاب های مصور امریکایی می باشد. سجاد غریبی قرار است در 2 آوریل 2022 با مارتین فورد به مبارزه بپردازد.

سجاد غریبی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی سجاد غریبی به آدرس sajadgharibiofficial  می باشد که 1M دنبال کننده دارد. 

سجاد غریبی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.