دختر هنرمندی که با کفش پاشنه بلند تصویر (محمدرضا گلزار) را نقاشی کرد کیست؟ + فیلم

زمان مطالعه: 2 دقیقه

محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده و مدل ایرانی است. این سوپر استار طرفدار های بسیار زیادی دارد از جمله طرفداران او یک دختر جوان نقاش است. که نقاشی گلزار را با کفش پاشنه بلند کشیده 

 

دختر هنرمندی که با کفش پاشنه بلند تصویر محمدرضا گلزار را نقاشی کرد کیست؟ + فیلم

مطلب نیو – اخیرا محمدرضا گلزار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. طبق این ویدیو دختر جوانی با کفش پاشنه بلند در حال کشیدن نقاشی محمد رضا گلزار است. این دختر جوان و هنرمند پرتره ای بسیار زیبا و هنرمندانه از گلزار را به تصویر میکشد.
محمدرضا گلزار از بازیگران پر طرفدار ایران است که علاوه بر صورتی زیبا صدای زیبا هم دارد و به دلیل فیزیک بدنش در کار مدلینگ هم موفق است.

طرفداران محمدرضا گلزار به خاطر کارهای عجیبی که برای او می کنند همیشه مورد توجه هستند. یک بار یکی از طرفداران گلزار وقتی که او را دید غش کرد و روی زمین افتاد. و بار دیگر یکی از طرفداران او به نیت محمدرضا گلزار به فقرا غذا داده بود.

دختر هنرمندی که با کفش پاشنه بلند تصویر محمدرضا گلزار را نقاشی کرد کیست؟ + فیلم

به این بازیگر خواننده و مدل ایرانی همیشه انتقاداتی وارد بوده و همیشه افرادی بودند که به موفقیت و ثروت او حسودی می کردند. گلزار یک بار درباره خود گفت من کارم را از گارسونی در رستوران شروع کردم و با تلاش زیاد به این جایگاهی که دارم رسیدم.

محمدرضا گلزار علاوه بر فعالیت در زمینه بازیگری، مدلینگ و خوانندگی، یک مجری بسیار محبوب و توانا نیز هست. محمدرضا گلزار از مجریان برتر تلویزیون ایران می باشد.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *