دانلود کامل ویدیو مسابقه (فرمول ۱) ترکیه ۲۰۲۱/ موتور اسپورتیو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مسابقه فرمول یک، یک مسابقهٔ موتوری برنامه‌ریزی‌شده میان خودروهای فرمول یک است این مسابقات از سوی فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی فیا برگزار می شود. این مسابقه در پاییز امسال در کشور ترکیه برگزار شد.

دانلود کامل ویدیو مسابقه (فرمول ۱) ترکیه ۲۰۲۱/ موتور اسپورتیو

مطلب نیو – 16 مرحله از مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان، دیروز 18 مهر در پیست لغزان استانبول پارک برگزار شد. والتری بوتاس راننده فنلاندی تیم مرسدس در این مسابقه با برتری مشهود قهرمان جهان شد.

لوئیس همیلتون راننده انگلیسی تیم مرسدس در دور تعیین خط اول شد اما به دلیل تغییراتی که در موتور ماشینش ایجاد شد، مسابقه را از جایگاه یازدهم آغاز کرد. همین اتفاق برای  دانیل ریکیاردو راننده استرالیایی تیم مک‌لارن هم نیز افتاد و مسابقه را از جایگاه بیستم و آخر، کار خود را شروع کرد.

فرناندو آلونسو راننده اسپانیایی تیم آلپاین به دلیل تخلف در مسابقه جریمه شد. این راننده  راه میک شوماخر راننده آلمان تیم هاس را بست به همین دلیل پنج ثانیه جریمه شد.

این مسابقه در شرایطی برگزار شد که باران در حال بارش بود و زمین مسابقه به شدت خیس و لغزنده بود. 

مسابقه اتومبیل رانی فرمول یک از مارس ۲۰۲۱ آغاز شد و در دسامبر ۲۰۲۱ پایان خواهد یافت. این مسابقه طی بیست و سه گراند پری انجام خواهد شد، که این موضوع این فصل را به طولانی‌ترین فصل در تاریخ مسابقات این رشتهٔ ورزشی تبدیل کرده است.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.