خنده جالب دو زندانی فلسطینی بعد از فرار از زندان و دستگیری توسط صهیونیست ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

لبخند جالب دو فلسطینی دستگیر شده توسط صهیونیست‌ها که همراه با دوستانشان چند روز پیش از زندان صهیونیست‌ها فرار کردند خبرساز شد

 

خنده جالب دو زندانی فلسطینی بعد از فرار از زندان و دستگیری توسط صهیونیست ها

مطلب نیو –  چندی پیش شش زندانی فلسطینی که از زندان‌های صهیونیست ها فرار کرده بودند باعث تمسخر و بهت زدگی اسرائیلی‌ها شدند. آنها با تلاشی که کردند توانستند چهار زندانی فراری را دستگیر کنند در این میان لبخند دو زندانی فراری بعد از دستگیری جالب توجه بود آنها با این لبخند نشان دادند که توانستند حصار زندان های رژیم صهیونیستی را بشکنند و آنها را کوچک کند.

  فیلم کامل فستیوال فشن شو عروسی با حضور مدل و مانکن ها در خیابان های بهارستان

فرار شش زندانی فلسطینی

چند روز پیش اسیر فلسطینی موفق شدند از طریق هفته تونل از زندان جلب و شمال فلسطین اشغالی فرار کنند . زندانی که تحت شدیدترین تدابیر امنیتی قرار داشت.  این مسئله باعث آماده‌باش در فلسطین شد و باعث جشن شادی فلسطینی‌ها در خیابانها گشت رژیم‌صهیونیستی معتقد است که این زندان از امنیتی ترین مناطق به شمار می رود و صاحب سپر امنیتی بسیار قوی است اما این اسیر ها با فرار خود نشان دادند که این امنیت پوشالی بوده و در برابر حماس و جهاد اسلامی ناکارآمد است این فرار باعث هراس در بین مقامات رژیم صهیونیستی و تحقیق آنها در فضای رسانه‌ای و مجاز شد و آنها از تمام توان خود برای پیدا کردن این زندانی‌ها استفاده کردند.

خنده جالب دو زندانی فلسطینی بعد از فرار از زندان و دستگیری توسط صهیونیست ها

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.