حمله گرازهای وحشی به شکیرا خواننده/اتفاق ناگوار برای همسر جرارد پیکه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شکیرا خواننده مشهور کلمبیایی و پسر هشت ساله اش مورد حمله ی گراز های وحشی قرار گرفتند. این اتفاق در بارسلونای اسپانیا رخ داد.

 

حمله گرازهای وحشی به شکیرا خواننده/اتفاق ناگوار برای همسر جرارد پیکه

مطلب نبو – طبق اخبار منتشر شده روز چهارشنبه ۳۰ سپتامبر گراز وحشی به شکیرا حمله کردند. شکیرا خواننده مشهور و کلمبیایی می‌گوید در حالی که با پسر ۸ ساله اش در بارسلونا بوده دو گراز وحشی به آنها حمله کرده اند.

وی در اینستاگرام استوری منتشر کرد و کیف پاره ای را نشان داد. شکیرا ادعا کرد این کیف من است که گرازها آن را پاره کردند و حتی موبایلم را شکستند و به داخل جنگل بردند.

همچنین رو به پسرش کرد و گفت راستش را بگو چگونه مادرت در مقابل گراز ها ایستادگی کرد؟ شکیرا همسر جرارد پیکه فوتبالیست مشهور است که قربانی حمله گراز ها در اسپانیا شده.

حمله گرازهای وحشی به شکیرا خواننده/اتفاق ناگوار برای همسر جرارد پیکه

پلیس اسپانیا اذان کرد که هر سال بیش از ۱۲۰۰ تماس تلفنی در مورد حمله گراز های وحشی دارند. آن ها گاهی به سگها غذای گربه ها و به مردم حمله میکنند. همچنین این گراز ها باعث ایجاد مزاحمت برای رفت و آمد اتومبیل ها در شهر می شوند.

طبق اخبار منتشر شده از رسانه های اسپانیایی گراز ها حامل انواع مختلفی از بیماری ها هستند. آنها حیوانات بسیار سرسختی هستند که در هر محیطی می توانند زندگی کنند و زنده بمانند.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *