حضور علی دایی در مراسم یادبود دکتر ندا صدیقی از جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی + فیلم مراسم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

حضور علی دایی در مراسم یادبود دکتر ندا صدیقی از جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی + فیلم مراسم

 

حضور علی دایی،در پی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در اثر شلیک پدافند هوایی سپاه پاسداران ایران تعداد ۱۷۶ نفر از هموطنان ایرانی و غیر ایرانی حاضر در این هواپیما جان خود را از دست دادند.
علی-دایی-

حضور علی دایی در مراسم یادبود:

 در پی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در اثر شلیک پدافند هوایی سپاه پاسداران ایران تعداد ۱۷۶ نفر از هموطنان ایرانی و غیر ایرانی حاضر در این هواپیما جان خود را از دست دادند.

 خانم دکتر ندا صادقی یکی از جانباختگان سانحه هواپیما:

یکی از جانباختگان این هواپیما خانم دکتر ندا صادقی می باشد .او متخصص چشم از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بود و همچنین در ریچموند هیل به عنوان پزشک کلینیک مشغول به کار بود .

در این خصوص حضور علی دایی امروز در مراسم یادبود خانم ندا صادقی شرکت کرده و مراتب تسلیت و اندوه خود را به خانواده داغدار ایشان ابراز نمودند .

همچنین روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز این ضایعه را به خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت گفت و از پروردگار متعال برای بازماندگان صبر و بردباری تقاضا تقاضا نمود

 

 

 

علی دایی فوتبالیست و مربی سرشناس کشور با شرکت در مراسم یادبود شادروان خانم دکتر ندا صادقی مراتب تسلیت و اندوه خود را در خصوص این حادثه به خانواده آن مرحوم ابراز داشتند.

این هواپیما چهرشنبه گذشته بر اثر بروز یک خطای انسانی توسط سیستم پدافند هوایی سپاه مورد هدف قرار گرفت و تمامی سرنشینان آن کشته شدند.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.