حضور استراماچونی مربی استقلال در سفارت ایران در ایتالیا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

حضور استراماچونی مربی استقلال در سفارت ایران در ایتالیا

 

دستمزد استراماچونی
دستمزد استراماچونی

سایت رسمی باشگاه استقلال در گفت وگویی با اسماعیل خلیل زاده بیان کرد که پول و مطالبات آقای استراماچونی مربی استقلال به حساب ایشان واریز گردیده.

ایشان اضافه کردند که با کمک سرکنسول گری ایران در ترکیه و همچنین با همکاری سفیر ایران در ایتالیا این پول در اختیار سفارت ایران قرار گرفت و به حساب آقای استروماچونی واریز گردیده است.

همچنین امروز در مکان سفارت مذاکراتی برای برگشت ایشان به ایران صورت گرقته است.

 آقای اسماعیل خلیل زاده تشکر ویژه ای هم از وزیر ورزش جناب آقای سلطانی‌فر و آقای عراقچی که در این راه بسیار همکاری داشته اند کردند.

بازگشت استراماچونی به ایران:

صحبت هایی هم با وکلای ایشان درخصوص کاهش قرارداد ایشان به یک سال شده است و در صورت نیاز مذاکرات با وکلای ایشان در کشور همسایه قطر ادامه خواهد یافت.

یک سایت در  ایتالیای بیان کرده است  که استراماچونی و بازیکنانش در تیم استقلال در ایران در تماس است و همچنین از ناباوری بعضی از این بازیکنان در خصوص ترک تیم استقلال توسط این مربی سخن گفته است.

آقای استراماچونی به علت مشکلات مالی پیش آمده در قراردادش و عدم پرداخت دستمزد روز جمعه گذشته راهی ایتالیا شده بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم:حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: لازم است بگویم که خبر مشخص شدن ساعت ورود  استراماچونی به ایران صحت ندارد.

مطالبات استراماچونی از طریق مسیر قانونی پرداخت شده و بعد از اعلام وصول و واریز این مبلغ به حسابش، مقدمات سفر او و دستیارانشان به تهران انجام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال افزود: تمام اخبار درباره این پرونده از سوی باشگاه و به صورت رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  آخرین وضعیت سلامتی «مهرداد میناوند» بعد از ابتلا به کرونا و بستری شدن در ICU

به همین دلیل از رسانه‌های محترم تقاضا داریم که از انتشار اخبار نامعتبر پرهیز کرده و همچنین از هواداران عزیز می‌خواهیم بی‌توجه به شایعه‌ها و اخبار کذب، اخبار دقیق و موثق را تنها از رسانه‌های رسمی باشگاه دنبال کنند.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.