حذف سهمیه بنزین مازاد بر 360 لیتر ذخیره شده از کارت های سوخت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سهمیه بنزین مازاد بر 360 لیتر ذخیره شده در کارت های سوخت حذف می شود

میزان بنزین ذخیره شده در کارت سوخت تا 360 لیتری می باشد و بنزین مازاد از کارت سوخت حذف خواهد شد.  طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای تمامی خودروهای شخصی گازسوز میزان 30 لیتر بنزین و برای خودروهای بنزین سوز 60 لیتر بنزین بصورت ماهیانه واریز میگردد .

 

 

قابل توجه استفاده کنندگان از کارت سوخته بنزین:

میزان سهمیه بنزین ذخیره شده در کارت سوخت تا 360 لیتری می باشد و بنزین مازاد از کارت سوخت حذف خواهد شد.

طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای تمامی خودروهای شخصی گازسوز میزان 30 لیتر بنزین و برای خودروهای بنزین سوز 60 لیتر بنزین بصورت ماهیانه واریز میگردد .

میزان بنزین قابل ذخیره در کارت سوخت 360 لیتر می باشد و به شرط اینکه این میزان  موجود در کارت سوخت از 360 لیتر تجاوز نکرده باشند هر ماه به صورت خودکار  قابل انتقال به ماه های بعدی است.

 

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در خصوص سهمیه بنزین بیان کرد :

اگر فردی در طول شش ماه استفاده تنها ۳۰ لیتر بنزین از کارت سهمیه سوخت خود استفاده کنند از ماه هفتم به بعد به جای واریز سهمیه ۶۰ لیتری بنزین تنها 30 لیتر بنزین به او تعلق خواهد گرفت.

همچنین اگر شخصی در طول ۷ ماه از کارت سوخت خود استفاده نکرده باشد در این شرایط میزان بنزین ذخیره شده در کارت سوخت   او تنها ۳۶۰ لیتر می باشد و در ماه های بعدی به میزان ذخیره بنزین کارت اضافه نخواهد شد .

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در خصوص سهمیه‌بندی بنزین اضافه کرد که سوخت رسانی در حال حاضر طبق روال قبل انجام شده و ادامه پیدا می کند و مردم نباید در این خصوص نگرانی داشته باشند.

 

  یاسی دختر مبتلا به سرطان کرونا را شکست داد + عکس

 

همچنین در این خصوص بخوانید:

نحوه صحیح سوخت گیری با کارت سوخت برای جلوگیری از کاهش سهمیه کارت

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.