جنجال‌سازی اپوزیسیون خارج نشین در مورد منیره علوی دختر وزیر اطلاعات!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اپوزیسیون خارج کشور با ایجاد یک جنجال تازه و شایعه‌پراکنی درباره «منیره علوی» دختر وزیر اطلاعات سعی در تخریب چهره وزیر اطلاعات سید محمود علوی را داشتند،فیک نیوز ها این بار سعی کردند یک بازیگر را به عنوان دختر وزیر اطلاعات جا بزنند !

 

 

 

مطلب نیو – به گزارش خبرآنلاین رضا حقیقت نژاد یکی از اپوزیسیون های خارج نشین با انتشار یک پست توییتری سعی داشت که یکی از افراد حاضر در عکس منتشر شده را به عنوان دختر وزیر اطلاعات معرفی کند.او در پست اینستاگرامی خود سعی در ایجاد شایعه پراکنی و تخریب چهره وزیر اطلاعات را داشت.

رضا حقیقت نژاد در اینستاگرام خود نوشته است که فرد حاضر در عکس دختر وزیر اطلاعات است و او شخصی مذهبی نیست و به خاطر پدرش حجابش را رعایت می کند و همچنین رضا حقیقت نژاد سعی در ایجاد تهمت و شایعه پراکنی در خصوص داماد وزیر اطلاعات را داشت و سعی کرد او را به عنوان یک فرد متهم به اختلاس معرفی کند که در این زمینه ناکام ماند.

 

حقیقت ماجرا

این خبر منتشر شده در صفحه اینستاگرام این اپوزیسیون خبری فیک بوده و شخصی که در عکس دیده می‌شود شیدا یوسفی بازیگر و متین ستوده از کارگردان سینما و تلویزیون می باشد.

در ادامه دختر وزیر اطلاعات «منیره علوی» در صفحه اینستاگرامش با انتشار پستی گفت؛متاسفانه نمیدونم از چه زمانی ولی پیج من را هک کردن و از آنجایی که مدتهاست با اون پیچ کار نمی کنم متوجه هک شدنش نشدم تا مسائل اخیر به وجود آمد.نمیدونم باید به کجا شکایت کرد از هک شدن پیج و حتی چه جوری باید اطلاع رسانی کرد که این پیج هک شده و دارند باهاش کار می کنند

 

  انفجار و صدای مهیب در آسمان زاهدان ! (احتمال سقوط ماهواره بر ظفر در اطراف زاهدان)

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.