جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

زمان مطالعه: 3 دقیقه

نودوسومین دوره از مراسم اهدای جوایز اسکار بامداد (دوشنبه،۶ اردیبهشت) به وقت ایران برگزارشد در ادامه با جزییات این مراسم با ما باشید

 

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

  اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم گربه سیاه + نقد فیلم و ماجرای توقیف شدن

جزییات مراسم اهدای جوایز اسکار۲۰۲۱

اسکار ۲۰۲۱ ابتدا قرار بود اواخر فوریه (اسفند ۹۹) برگزار شود اما در ژوئن سال (خرداد- تیر ۹۹) ۲۰۲۰ با توجه به بحران شیوع کرونا و تداوم آن و همچنین تعطیلی سینماها در آمریکا، این رویداد سینمایی توسط آکادمی اسکار دو ماه به تعویق افتاد و از فوریه به ۲۵ آوریل (۶ اردیبهشت) موکول شد. آکادمی اسکار این شب مهم سینمایی همچنین برای تطبیق با شرایط کرونایی و محدودیت‌های مسافرتی ناشی از آن، مراسم اسکار را در مکان‌های مختلف از جمله سالن دالبی تئاتر، یونیون استیشن و چندین مرکز بین‌المللی برای میهمانان خارجی برگزار کردند که از طریق ماهواره به صورت زنده شاهد مراسم بودند.

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

فهرست برندگان اسکار ۲۰۲۱

برگزیدگان نودوسومین دوره جوایز اسکار به شرح زیر است:
بهترین فیلمنامه غیراقتباسی: زن جوان آینده‌دار (Young Promising Woman)
بهترین فیلمنامه اقتباسی: پدر (The Father)
بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان: یک دور دیگر (Druk)
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: دنیل کالویا برای فیلم یهودا و مسیح سیاه
بهترین چهره پردازی و آرایش مو: بلک باتِم ما رینی (Ma Rainey’s Black Bottom)
بهترین طراحی لباس: بلک باتِم ما رینی
بهترین کارگردان: کلویی ژائو برای فیلم سرزمین خانه‌به‌روش‌ها
بهترین صدابرداری: صدای متال (The Sound of Metal)
بهترین لایواکشن کوتاه: دو غریبه غیرصمیمی (Two Distant Strangers)
بهترین پویانمایی کوتاه: هر اتفاقی بیفتد دوستت دارم (If Anything Happens I Love You)
بهترین پویانمایی بلند: روح (Soul)
بهترین مستند کوتاه: کولت (Colette)
بهترین مستند بلند: معلم اختاپوسی من (My Octopus Teacher)
بهترین جلوه‌های ویژه: تنت (Tenet)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن: یو جونگ یون برای فیلم میناری
بهترین طراحی صحنه: منک (Mank)
بهترین فیلمبرداری: منک
بهترین تدوین: صدای متال
بهترین موسیقی متن: روح
بهترین ترانه: آهنگ Fight for You از فیلم یهودا و مسیح سیاه
بهترین بازیگر نقش اول زن: فرانسیس مک دورمند برای فیلم سرزمین خانه‌به‌دوش‌ها
بهترین بازیگر نقش اول مرد: آنتونی هاپکینز برای فیلم پدر

 

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

 

جزییات ( مراسم اسکار ) و معرفی برنده های مراسم اسکار + تصاویر فرش قرمز

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.