جزئیات و راهنمای ثبت نام وام 100 میلیون تومانی خودرو در شهریور 1400 + شرایط و سایت ثبت نام

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی، ثبت نام وام 100 میلیونی خودرو مختص خودروهای داخلی آغاز شد، و شما میتوانید به صورت اقساطی خودرو خریداری کنید

 

جزئیات و راهنمای وام 100 میلیونی خودرو شهریور 1400

مطلب نیو – قیمت خودروها که این روزها با افزایش و کاهش و نوسانات بسیاری روبروست که خرید آن را برای خیلی از افراد با مشکل روبرو کرده است. اگر قصد دارید خودرو خریداری کنید ولی شرایط مالی خرید آن را ندارید، کافیست از تسهیلات وام خرید خودرو استفاده کنید.

شبکه های بانکی با اعلام اعطای وام خرید خودرو، خرید خودرو را بای شما آسان کرده اند. با خرید یک خودروی ایرانی وام 15 تا 100 میلیونی دریافت خواهید کرد و این وام فقط برای خرید خودروهای ایرانی است. 

لازم است بدانید که دریافت وام بانکی برای خرید خودرو با شرایط فروش اقساطی شرکت های خودرو سازی متفاوت است. در شرایط فروش اقساطی توسط  شرکت‌ها، سند خودرو توسط شرکت فروشنده رهن  و تا پایان اقساط، در رهن خواهد بود، اما در تسهیلات بانکی، بانک با تایید صامن و احراز صلاحیت دریافت تسهیلات توسط مشتری و احراز صحت خرید خودرو، نسبت به پرداخت اقدام می‌کند.

  نحوه فعال سازی سیمکارت ایرانسل (هدیه،رایگان،اعتباری) + راهنمای تصویری

جزئیات و راهنمای وام 100 میلیونی خودرو شهریور 1400

 

شرایط و مدارک دریافت وام 100 میلیونی خودرو

برای دریافت وام خودرو ،وام‌گیرنده باید بیش از ۱۸ سال داشته باشد، نباید در سیستم بانکی کل کشور سابقه چک برگشتی یا تسهیلات معوقه داشته باشد.  میزان حقوق دریافتی فرد، ضامن یا ضامنان باید نشان دهنده این باشد که متقاضی توان بازپرداخت اقساط تسهیلات را دارد.

 

جزئیات و راهنمای وام 100 میلیونی خودرو شهریور 1400

 

این وام توسط موسسات بانکی مختلفی ارائه می گردد:

وام خرید خودرو موسسه ملل در قالب طرح آفاق پرداخت می‌شود که مشتریان برای اطلاع و بهره‌مندی از این تسهیلات باید به شعب موسسه اعتباری ملل مراجعه کنند.

بانک سامان که امکان دریافت تسهیلات حداکثر به میزان ۱۰۰ میلیون تومان در آن وجود دارد. مدت بازپرداخت نیز سه ساله و سود آن ۱۸ درصد است. اصل مبایعه‌نامه یا قرارداد خرید خودرو یا سند مالکیت خودرو می‌بایست به نام تسهیلات گیرنده باشد و این تسهیلات برای خرید خودروهای تولید داخلی که تولید سال جاری یا حداکثر یک سال ماقبل آن باشد، قابل پرداخت است.

بانک ملت  زمان لازم جهت دریافت وام خودرو بانک ملت مدت یک‌ ماه مشخص کرده و اولویت با کسانیست که یک سال سابقه سپرده داشته باشند. مبلغ وام نیز ۷۰ میلیون تومان و مدت بازپرداخت آن حداکثر ۶۰ ماه است.

بانک های ملی، سپه، تجارت به مشتریان خود تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی برای خرید خودرو پرداخت می‌کند. نرخ سود اعلامی این بانک ۱۸ درصد است و نیازی هم به سپرده‌گذاری نیست. مدت‌زمان پرداخت اقساط  ۳۶ ماه است.بانک صادرات نیز با اعطای وام 20 میلیونی و همین شرایط است. 

پست بانک هم از نظر مبلغ و نرخ سود مثل ملی است اما برای اخذ تسهیلات خودرو از این بانک باید حتما در آن سپرده‌گذاری کرده و پس از گذشت حدود ۶ ماه می‌توانید وام خودرو بگیرید.

شرایط سایر بانک‌های خصوصی نیز شبیه به بانک‌های دولتی است. از جمله بانک‌های دی،آینده ایران زمین، حکمت ایرانیان، پارسیان، انصار و قوامین که مبلغ وام در همه آن‌ها ۱۵ میلیون تومان است.

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *