جزئیات دقیق و علت مرگ زهره فکور از زبان همسرش + همسر زهره فکور چه گفت؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

زهره فکور صبور بازیگر سینما درگذشت. با جزئیات دقیق و علت مرگ او از زبان همسرش در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

زهره فکور صبور

جزئیات مرگ زهره فکور صبور

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون شب سه شنبه 10 اسفند درگذشت. مشکوک بودن مرگ او همه را شوکه کرد. اولین کسی که با جسد این بازیگر روبرو شده بود، همسرش بود که او نیز تهیه کننده سینما و تلویزیون می باشد. بعد از گزارش به پلیس آگاهی و حضور آنها در محل زندگی این بازیگر، تحقیقات نشان داد که اثری از ضرب و جرح و کبودی که نشان دهنده قتل او باشد وجود ندارد. تنها چند بسته قرص در کنار جسد وجود داشت که بعد از انتقال به پزشکی قانونی مشخص شد علت مرگ او مسمومیت دارویی بوده است. 

  فیلم/ مراسم میوه و شیرینی خوردن طالبان در یک کاخ بعد از تصرف شهر زرنج

زهره فکور صبور

علت مرگ زهره فکور از زبان همسرش

همسر زهره فکور در پاسخ و گفت و گو با پلیس آگاهی در خصوص مرگ همسرش گفت: همسرم در آن خانه تنها زندگی می کرد. آخرین بار روز یکشنبه او را دیدم که همه چیز عادی بود و او سرحال بود. آخرین تماس تلفنی ما هم به روز دوشنبه بر می گردد. 

عصر سه شنبه مادرش با من تماس گرفت و با حالی پریشان سراغ زهره را از من گرفت. مادرش نگران بود و می گفت ظهر که با او صحبت کرده حالش خوب نبوده و گریه میکرده و بعد هم جواب تلفنش را نداده است. درشبکه های مجازی نیز نبوده است. این مساله باعث نگرانی من هم شد. چندین بار تماس گرفتم او جواب نداد.

سراسیمه به خانه اش رفتم ولی هر چه زنگ خانه را زدم در را باز نکرد. در نهایت با کمک سرایدار وارد خانه شدیم و با دیدن پیکر بی‌جانش در اتاق خواب شوکه شدم. هر چه صدا زدم جواب نداد، اورژانش آمد و عملیات احیا را انجام دادند، اما فایده ای نداشت. 

او همچنین در ادامه و در حلی که هنوز مرگ همسرش را باور نمی کرد گفت که داغ بزرگی بر دل همه ما گذاشت. او آرام و مهربان بود. هیچ مشکلی نداشت و شاد بود. ما هیچ مشکل و اختلافی با هم نداشتیم و رابطه ما خیلی خوب بود.

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.