ثبت نام کمک یارانه معیشتی(برای جاماندگان از طرح)

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

"<yoastmark

ثبت نام کمک یارانه معیشتی(برای جاماندگان از طرح)

 ثبت نام برای افرادی که موفق به دریافت یارانه معیشتی نشده اند از تاریخ 10 دی لغایت 24 دی ماه امکان درخواست مجدد از طریق سایت امکان پذیر شده است.

براساس اعلام سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان این طرح تمامی متقاضیانی که خواهان دریافت این کمک یارانه معیشتی هستند تا 24 دی ماه فرصت دارند به سایت زیر مراجعه کرده و ثبت نام خود را در این سایت انجام دهند.

Hemayat.mcls.gov.ir

حسین میرزایی سخنگوی ستاد یارانه معیشتی افزود:

وضعیت دریافت یارانه معیشتی برای افرادی که آنرا دریافت می کنند مشخص است ولی افراد و سرپرستان خانواری که یارانه نقدی دریافت نمی کنند و در لیست یارانه بگیران نیستند می توانند برای ثبت نام جهت دریافت یارانه معیشتی اقدام کنند.

برای افرادی که در سال 93 برای دریافت یارانه نقدی در سامانه اقدام نکرده اند،اطلاعات آنها در سامانه موجود است و فقط پس از ورود به سایت لازم به ثبت نام مجدد نیست و باید از بخش ورود سامانه اطلاعات خود را وارد کرده و سپس وارد سامانه درخواست شوند.

افرادی که هیچ زمانی برای دریافت یارانه نقدی اقدام نکرده اند و اطلاعاتی در سامانه ندارند ،از طریق پیامک اقدام مقتضی برای آنها به عمل می‌آید.

این مهلت  اعتراض در سامانه برای افرادی است که یا یارانه دریافت نکرده اند و یا یارانه آنها قطعه شده است و در لیست یارانه بگیران قرار ندارند.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.