تیم شهر خودرو از لباس جدید بازیکنانش رونمایی کرد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیم شهر خودرو از لباس جدید بازیکنانش رونمایی کرد!

پس از انتشار اخباری مبنی بر جاماندن البسه بازیکنان شهر خودرو در تهران تیم شهر خودرو در یک اتفاق عجیب از لباس جدید بازیکنانش بر روی یک تخت رونمایی کرد!

 

 

 در یک اتفاق عجیب پس از انتشار اخباری مبنی بر جاماندن البسه بازیکنان شهر خودرو در تهران تیم شهر خودرو در یک اتفاق عجیب از لباس جدید بازیکنانش بر روی یک تخت رونمایی کرد!

 

تیم شهر خودرو در لیگ قهرمانی آسیا امروز از ساعت 17:50 در ورزشگاه اختصاصی باشگاه الشارجه قرار است به مصاف نماینده بحرین برود.

بر طبق اخبار منتشر شده مبنی بر جا ماندن لباس بازیکنان تیم شهر خودرو در تهران مسئولین تیم شهر خودرو برای ابهام زدایی نسبت به این خبر عکس های از لباس های جدید تیم شهر خودرو در فضای مجازی و کانال باشگاه منتشر کردند .

این در حالیست که بر اساس خبرهای به دست آمده هنوز البسه بازیکنان به محل اردوی این تیم نرسیده و مسئولان باشگاه اعلام کردند که لباس بازیکنان شهرخودرو نهایتاً تا ساعت ۱۴ یا ۱۵ به محل هتل اقامت تیم شهر خودرو می رسد.

وجود ابهامات در قضیه البسه تیم شهر خودرو:

با این اوصاف ابهاماتی در خصوص وجود یا عدم وجود لباس های تیم شهر خودرو و همچنین جا ماندن این لباس ها در تهران دور از ذهن نیست.

اینکه اگر لباس بازیکنان تیم شهر خودرو در امارات است چرا تیم شهر خودرو در یک حرکت غیر متعارف امروز عکس پیراهن های تیم را بر روی یک تخت در کانال باشگاه قرار داده و در جلسه هماهنگی که دیروز برقرار بوده چرا از لباس های جدید باشگاه رونمایی نشده است .

طبق عکس های منتشر شده و گزارشات لباس بازیکنان تیم شهر خودرو در تمرین دیروز به رنگ متفاوت با لباس هایی است که امروز در کانال تیم شهر خودرو قرار داده شده و شاید به همین دلیل در نشست هماهنگی امکان رونمایی از لباس های جدید وجود نداشته و تیم منتظر مانده تا البسه جدید از تهران به امارات برسد.

  احتمال شیوع ویروس کرونا در تهران ؟ ( تصاویری از بیمارستان فرمانیه )

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.