توضیحات پلیس راهور در خصوص درگیری مامور راهنمایی با زنی که بعدا معلوم شد مرد بوده + فیلم حادثه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بعد از انتشار تصاویری از درگیری و کتک زدن یک زن توسط یک مامور راهنمایی در اتوبان نیایش،پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که فرد مذکور زن نبوده و یک مرد بوده است !

 

 

 

مطلب نیو- به گزارش خبرگزاری عصر ایران فردی که در بزرگراه نیایش توسط پلیس راهور که در اصل یک مامور وظیفه بوده مورد ضرب و شتم قرار گرفت با ظاهری زنانه و با موهای بلند بوده و بعد از انتشار تصاویری از این درگیری در فضای مجازی و ایجاد جنجال ها از طرف رسانه‌های خارجی،پلیس راهور تهران با تشکیل یک پرونده به بررسی این موضوع پرداخت.

 

 

بعد از انتشار تصاویری از درگیری و کتک زدن یک زن توسط یک مامور راهنمایی در اتوبان نیایش،پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که فرد مذکور زن نبوده و یک مرد بوده است !

رئیس پلیس راهور برای روشن شدن این موضوع گفت:

این فیلم که در اثر یک فیلم قدیمی است در اسفند سال ۱۳۹۷ گرفته شده است و با تشکیل یک پرونده قضایی مورد بررسی قرار گرفت و در نتیجه مشخص شد که فرد مذکور که مورد ضرب و شتم مامور راهنمایی رانندگی که یک سرباز وظیفه بوده قرار گرفته در اصل یک مرد با لباس قرمز و ظاهری زنانه و با موهای بلند بوده و فردی که در این فیلم مشاهده می گردد در اصل ارتباطی با موضوع نداشته و مداخله کرده است.

رئیس پلیس راهور تهران در ادامه اضافه کرد که در ایام انتخابات معمولاً رسانه‌های ضد انقلاب و خبرگزاری‌های معاند خارجی با انتشار ویدیوها و تصاویری سعی در تخریب چهره پلیس که خدمتگزار تمامی مردم ایرانی میباشد دارند.

در ادامه رئیس پلیس راهور تهران اضافه کرد که این سرباز وظیفه بعد از تشکیل پرونده شناسایی شده و مراحل پیگیری این پرونده رسیدگی شده است.

 

  درگیری بین هواداران دو کاندیدا در کوهدشت و رومشکان در استان لرستان + فیلم

 

 

بیشتر بخوانید:  خلاصه و نقد سریال هم گناه + معرفی بازیگران

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.