تعطیلی مدارس کشور یکشنبه 4 اسفند 98 به دلیل بیماری کرونا

زمان مطالعه: 3 دقیقه

تعطیلی مدارس کشور یکشنبه 4 اسفند 98 به دلیل بیماری کرونا

 

تعطیلی مدارس

به گزارش پارسینه؛ در پی بارش برف و باران در کشور و به منظور پیشگیری از بیماری کرونا شاهد تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها خواهیم بود در ادامه با آخرین اخبار از تعطیلی مدارس کشور در فردا یکشنبه ۴ اسفند ۹۸ با پارسینه همراه باشید.

مدارس اراک یک هفته تعطیل شد
با تصمیم اعضای کمیته پدافند زیستی مدارس شهرستان اراک به منظور پیشگیری از بیماری کرونا یک هفته تعطیل شد.

این تصمیم در پی بروز بیماری کرونا در اراک اتخاذ شده است.

همچنین طبق مصوبه کمیته پدافند زیستی، علاوه بر دانشگاه‌ها و مدارس، باشگاه‌های ورزشی، آموزشگاه‌های آزاد و آموزشگاه‌های زبان هم تا پایان هفته جاری در اراک تعطیل خواهد بود.

مدارس استان قم ۲ روز تعطیل شد
روز‌های یکشنبه و دوشنبه، ۴ و ۵ اسفندماه تمام مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، مهدکودک‌ها و مراکز حوزوی استان قم تعطیل است

مدارس گلستان ۲ روز تعطیل شد

هادی حق شناس استاندار گلستان در خصوص تعطیلی مدارس استان گلستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: بنا بر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان و طرح موضوع در کمیته سلامت استان، با تعطیلی دو روزه مدارس استان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موافقت شد.

مدارس استان قزوین دو روز آینده تعطیل است

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: بمنظور نظافت بهداشتی مدارس و جلوگیری از هر گونه آلودگی احتمالی در خصوص ویروس کرونا،مدارس همه مقاطع تحصیلی استان قزوین یکشنبه و دوشنبه تعطیل است.

تمام مدارس و مراکز علمی و دانشگاهی گیلان تعطیل است

بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، برای افزایش آمادگی‌ها و جلوگیری مؤثر از گسترش شیوع ویروس کرونا تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های غیردولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان از فردا یکشنبه چهارم اسفند تا پایان روز چهارشنبه هفتم اسفند تعطیل است.

  عکس| سه تن از فعالان محیط زیست در جریان تلاش برای مهار آتش سوزی جنگل ها در ارتفاعات پاوه جان باختند

تمام مدارس زنجان فردا تعطیل است

به جهت برگزاری انتخابات در اکثر مدارس استان و ضرورت ضدعفونی کامل مراکز و پیشگیری از شیوع هر نوع بیماری واگیردار تمام مدارس استان مناطق و نواحی ۱۴ گانه فردا یکشنبه ۴ اسفند ماه صبح و عصر تعطیل است.

مدارس استان همدان طی ۲ روز آینده تعطیل شد

به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس و اهتمام به سلامتی دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها و نظر به هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تمامی مدارس دوره‌های تحصیلی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان همدان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل اعلام می‌شود.

مدارس مازندران ۲ روز تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از تعطیلی دو روزه مدارس استان به دلیل اتخاذ تصمیمات لازم برای پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد.

مدارس تهران، یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد

مسعود سقفی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد تمام مدارس شهر تهران در روزهای یکشنبه و دوشنبه 4 و 5 اسفند تعطیل است.

مدارس استان اردبیل تعطیل شد

بر اساس اطلاعیه‌ای از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل تمامی مدارس سطح استان اردبیل به دلیل پیشگری از شیوع ویروس کرونا به مدت دو روز تعطیل شد.

مدارس و دانشگاه‌های البرز برای پیشگیری از کرونا تعطیل شد

معاون امور عمرانی استانداری البرز از تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های البرز در روز یکشبنه چهارم اسفند ماه خبر داد.

مدارس کرمانشاه روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه اعلام کرد: تمام مدارس استان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا روزهای یکشنبه و دوشنبه ( چهارم و پنجم اسفند) تعطیل است.

مدارس استان سمنان ۲ روز تعطیل شد

  علی شیخ مرادی پرستار بیمارستان قائم رشت بر اثر کرونا درگذشت

طبق اعلام آموزش و پرورش مدارس تمام هشت شهرستان استان سمنان فردا و پس فردا (دو روز) تعطیل هستند این اطلاعیه شامل همه مقاطع تحصیلی است.

تمامی مدارس استان کردستان در روز یکشنبه چهارم اسفند ماه تعطیل شد

با اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در مناطق شهری و روستایی روز یکشنبه چهارم اسفند ماه تعطیل اعلام شد.

تمامی مقاطع تحصیلی کاشان فردا تعطیل است

رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی کاشان در فردا یکشنبه چهارم اسفند خبر داد.

مدارس همدان یکشنبه و دوشنبه تعطیل شدند

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی همه دوره های تحصیلی در استان همدان به منظور جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد.

 

 

 

همچنین ببینید: ویدئو آموزشی سازمان بهداشت جهانی در مورد ویروس کرونا به زبان فارسی + فیلم

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.