تعبیر خواب دیدن (مرگ بر اثر سقوط از ارتفاع) چیست؟ + تفاسیر مختلف

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر در عالم رویا شاهد افتادن از بلندی، کوه یا صخره شده‌اید و معنی و مفهوم آن را نمی دانید با این مطلب از مطلب نیو همراه باشید تا به تعبیر آن بپردازیم

 

تعبیر خواب دیدن (مرگ بر اثر سقوط از ارتفاع) چیست؟ + تفاسیر مختلف

 

تعبیر خواب سقوط از ارتفاع از دیدگاه معبران

معمولاً دیدن سقوط از ارتفاع در عالم رویا تعبیر خوبی ندارد اگر کسی در عالم رویا ببیند که از بلندی در حال افتادن و سقوط می باشد بدین معنی می باشد که برنامه ها و هدف هایی که در زندگی دارد ممکن است با شکست مواجه شود به این جهت باید بسیار مواظب باشد و خودش را آماده مواجهه با هرگونه مشکلی کند و راهی برای رسیدن به آن اهداف پیدا کند.

اگر شخصی در عالم رویا ببیند که از پشت بام خانه خود می‌افتد بدین معنی می باشد که جدایی بین او و اطرافیانش در روزهای آینده رخ خواهد داد که علت آن نیز حرف و یا کاری می باشد که انجام داده است و همین سبب تنهایی او می شود.

  تعبیر خواب دیدن (شهادت و به شهادت رسیدن) چیست؟ + تعابیر مختلف معبران

 

تعبیر خواب سقوط از ارتفاع بلند از دیدگاه معبران

اگر شخصی در عالم رویا ببیند که از ارتفاع بسیار بلند به پایین پرت می شود نشانه این است که در کار خود موفق می شود و ارتقاء شغلی می یابد در چنین مواقعی شما باید مواظب رفتار خود باشید چرا که به احتمال مورد تشویق و قدردانی د از جایگاه رئیس خود قرار می‌گیرید.

اما اگر کسی در عالم رویا ببیند که از یک ارتفاع کوتاه می‌افتد نشان دهنده خسارت می باشد که ممکن است در زندگی او پیش بیاید و باید بیشتر مراقب خود و اطرافش باشد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

2 نظر

  1. پرستوکودک کار

    بابت رزمه اقای خانزاده وعکسهای جدیدش ممنونیم سایت خبریتون عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.