تعبیر خواب دیدن (محرم و مراسم عزاداری امام حسین) از دیدگاه معبران دینی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دیدن مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام و محرم در رویا از نظر معبران اسلامی تعابیر مختلفی دارد در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم

 

تعبیر خواب دیدن (محرم و مراسم عزاداری امام حسین) از دیدگاه معبران دینی

 

تعبیر خواب دیدن محرم از دیدگاه محمد بن سیرین

از دیدگاه این مفسر اگر شخصی در عالم رویا ببیند که برای امام حسین عزاداری می کند نشانه خوبی است و به این معنی است که او به زودی به حاجت خود می‌رسد. اما اگر شخصی حاجتی نداشته باشد بدین معنی می باشد که مشکلات و گره های زندگی اش کم کم برطرف میشود.

  تعبیر خواب دیدن مراسم پیاده روی اربعین و کربلا

تعبیر خواب دیدن محرم از دیدگاه شیخ طوسی

از دیدگاه این مفسر نیز اگر کسی در عالم رویا ببیند که برای امام حسین عزاداری می کند و به زنجیرزنی و سینه زنی مشغول می‌باشد تعبیر خیر و نیکویی دارد. او به زودی به آرزوها و اهداف بزرگ و کوچکش دست خواهد یافت.

 

تعبیر خواب دیدن محرم از دیدگاه خالد اصفهانی

اگر شخصیت عالم رویا ببیند که در مسجد و یا دسته های عزاداری در حال عزاداری برای امام حسین می باشد نشانه خوبی است و بدین معنی می باشد که او به زودی به حاجت های خود دست پیدا می‌کند و اگر شخصی از خانواده اش مانند پدر مادر فرزند و یا همسرش به بیماری دچار باشند به زودی سلامتی خود را به دست خواهند آورد

 

تعبیر خواب دیدن محرم از دیدگاه حضرت دانیال

اگر شخصی ببیند که در ماه محرم یا صفر در حال عزاداری برای امام حسین می باشد و در حالی که این خواب را قبل از اذان صبح ببیند بدین معنی است که به هر آرزویی که دارد می رسد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.