تعبیر خواب دیدن زن غریبه از دیدگاه معبران و مفسران

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خواب و رویا علمی ست که با خود نشانه هایی دارد، دیدن خواب زن غریبه از دیدگاه مفسران و معبران متفاوت است

 

تعبیر خواب دیدن زن غریبه

تعبیر خواب دیدن زن غریبه از دیدگاه محمد بن سیرین

خواب دیدن زن  تعابیر مختلفی دارد. تعبیر زن غریبه و بهتر از زن آشنا است. تعبیر دیدن زن جوان، شادی و رسیدن به خواسته است. تعبیر پیرزن به معنای دنیا و کار دنیوی است و تعبیر پیرزن ترشرو و عبوس و کثیف، حال و روز بد و دست نیافتن به خواسته را تعبیر می کند.

تعبیر دیدن زن شاد و آراسته، خواسته‌های دنیوی است.  دیدن زن خوب و چاق، فراوانی نعمت را تعبیر می کند. تعبیر دیدن زن زشت و لاغر، قحطی و کمبود است.

  تعبیر خواب دیدن (دوست قدیمی) + تعبیر دیدن و ملاقات کردن با دوستان

تعبیر خواب دیدن زن غریبه از دیدگاه جابر مغربی 

تعبیر زن غریبه بهتر از زن آشنا است.اگر ببینی زنی به تو سلام می‌کند، تعبیرش این است که از کسی شاد و خوشحال می‌شوی ، اگر ببینی با پیرزنی ارتباط و مصاحبت داری تعبیرش اینست که به دنیا دلبستگی پیدا کرده‌ای. اگر ببینی پیرزن غریبه‌ای به تو سلام می‌کند، تعبیرش این است که بخت و اقبال دنیوی تو خوب می‌شود.
تعبیر دیدن زن مفسد، برای افراد دنیادار و مادی، افزایش و گستردگی دنیا و مادیات است و  برای افراد درستکار، تعبیرش افزایش علم و درستکاری است.

تعبیر خواب دیدن زن غریبه از دیدگاه روایت کرمانی

اگر در خواب ببینی که در راهی مشغول حرکت می‌باشی، ولی زنی پیش تو بیاید و به خاطر او از مسیر خودت منحرف شوی و به طرف او بروی، تعبیرش این است که فریب دنیا را می‌خوری و دین و ایمان تو ضعیف می‌شود و راه خیر و خوبی را رها می‌کنی.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.