ترانه علیدوستی با قرار کفالت آزاد شد/ماجرای احضار او به دادگاه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ترانه علیدوستی با قرار کفالت آزاد شد/ماجرای احضار او به دادگاه

ترانه علیدوستی بازیگر مشهور و پر آوازه سینما و تلویزیون ایران به اتهام تبلیغ علیه نظام به دادگاه احضار شد. بر اساس گزارش خبرگزاری فارس روز گذشته ترانه علیدوستی به علت اتهام تبلیغ علیه نظام به دادگاه رسانه احضار شد و پس از بررسی پرونده او با قرار کفالت آزاد شد. بر اساس گزارش خبرگزاری فارس دادگاه ترانه‌ علیدوستی در شعبه ۹ بازرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شد .

 

آزادی ترانه علیدوستی با قرار کفالت:

ترانه علیدوستی بازیگر مشهور و پر آوازه سینما و تلویزیون ایران به اتهام تبلیغ علیه نظام به دادگاه احضار شد و با قرار کفالت آزاد شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس روز گذشته ترانه علیدوستی به علت اتهام تبلیغ علیه نظام به دادگاه رسانه احضار شد و پس از بررسی پرونده او با قرار کفالت آزاد شد. بر اساس گزارش خبرگزاری فارس دادگاه ترانه‌ علیدوستی در شعبه ۹ بازرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شد .

علت احضار ترانه علیدوستی به دادگاه چیست؟

ترانه علیدوستی و برخی دیگر از هنرمندان در فضای مجازی و صفحه های اینستاگرام خود بیان کردن که جشنواره فجر را تحریم کرده و در جشنواره فجر شرکت نمی کنند.

ترانه علیدوستی به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به دادگاه رسانه احضار شد. او قبل  از این در صفحه اینستاگرام خود پستی را منتشر کرده بود و از جشنواره فجر انتقاد کرده و آن را //پروپاگاندای غیر سینمایی و دولتی// خوانده بود و بیان کرده بود که جشنواره فجر را تحریم کرده و در آن شرکت نمی کند.

 

دادسرای فرهنگ و رسانه با احضار این بازیگر خواستار توضیح او در خصوص پست های منتشر شده از سوی این بازیگر شده است

 

 

همچنین بخوانید:

شهاب حسینی در آخرین پست اینستاگرامش در مقابل انتقادات از خود دفاع کرد

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.