تحصن در قم ، درهای حرم را باز کنید + فیلم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری فارس عده‌ای افراد معلوم‌الحال با تحصن در مقابل حرم مقدس حضرت معصومه (س) باعث شکسته شدن قسمتی از درب میدان ساعت شدند و اقشار مختلف مردم قم با اعتراض نسبت به این حرکت خواستار مجازات و برخورد با عاملین این موضوع شدند

 

دانلود فیلم

 

مطلب نیو – امروز در پی تجمع تعدادی افراد معلوم‌الحال در مقابل درب میدان ساعت باعث هتک حرمت به آستان مقدس حضرت معصومه (س)  شدند و قسمتی از درب میدان ساعت شکسته شد.

در پی این واقعه اقشار مختلف مردم در شهر قم با محکوم کردن و اعتراض نسبت به اینگونه حرکت ها خواستار برخورد با عاملان این اقدام شدند.

امروز تولیت های حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران این دو مکان مقدس را به علت مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل اعلام کردند و بعد از آن عده ای معلوم الحال در مقابل درهای حرم مطهر حضرت معصومه(س) تجمع کردند و باعث شکسته شدن بخشی از درب گردیدند.

در این میان بسیاری از مردم شهر قم در اعتراض به این هتک حرمت خواستار برخورد قانونی با این افراد شدند و اگرچه بسیاری از مردم از بسته شدن درب های حرم مطهر حضرت معصومه و مسجد مقدس جمکران بر روی شیعیان ناراحت هستند ولی به خاطر حفظ سلامت مردم شهر قم و همچنین زائران حرمهای مقدس حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران از این تصمیم حمایت کردند.

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.