تتوهای الهیار صیادمنش سوژه جنجالی رسانه ها شد !

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

الهیار صیادمنش پدیده فوتبال ایران در تیم استقلال می باشد که توانست به علت اساس استعداد و درخشش خود در فوتبال پله های ترقی را به سرعت بپیماید صیادمنش در سن ۱۸ سالگی به عضویت تیم استقلال درآمد و بعد از گذشت نیم فصل بسیار مورد توجه هواداران فوتبال قرار گرفت.

 

از استقلال تا فنرباغچه ترکیه:

استعداد ذاتی صیادمنش در فوتبال باعث شد که بعد از گذشت نیم‌فصل بازی در تیم فوتبال استقلال به عنوان لژیونر در ترکیب تیم فنرباغچه ترکیه قرار بگیرد ولی به علت عدم آشنایی به شرایط فوتبال ترکیه و لیگ داخلی این کشور برای مدت کوتاهی به یکی دیگر از تیم های ترکیه قرض داده شد تا بعد از تطبیق شرایط دوباره به تیم فنرباغچه بپیوندد.

 

 

جریان تتو های صیادمنش:

در این میان بعد از گذشت یک سال از حضور او در تیم استقلال و سپس تیم فنرباغچه متاسفانه تمرکز این بازیکن و بر فوتبال حرفه‌ای بسیار کاهش پیدا کرده و این روزها عکس هایی از او با تتو های عجیب بر روی بدنش در فضای مجازی منتشر شده و جنجال‌ها و بحث هایی در خصوص عدم تمرکز این بازیکن بر فوتبال حرفه‌ای بالا گرفته است.

 

 

بر اساس اخبار منتشر شده در فضای مجازی بسیاری از منتقدان در خصوص عکسهای منتشر شده از او بیان کردند که متاسفانه این بازیکن با استعداد این روزها بیشتر بر مسائل حاشیه‌ای مثل انجام تاتو بر روی بدنش و غیره متمرکز شده و این مسئله بر آینده فوتبال حرفه ای او تاثیر منفی خواهد داشت !

  دست گل جدید مدیریت تیم استقلال؟ (مجوز پروازاستقلال به امارات صادر نشد)

 

 

 

همچنین ببینید: درگیری مسلحانه بین هوادان دو نامزد انتخاباتی در پلدختر + فیلم

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.