تازه ترین تصاویر از هواپیمای خط تهران-ماهشهر(بیمه ایران خسارت های وارده را پرداخت می کند)

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تازه ترین تصاویر از هواپیمای خط تهران-ماهشهر(بیمه ایران خسارت های وارده را پرداخت می کند)

 

 

امروز صبح هواپیمای مسافربری خط تهران-ماهشهر بعد از از ترک فرودگاه مهرآباد در هنگام نشستن بر روی باند فرودگاه ماهشهر دچار حادثه شد و از باند فرودگاه خارج گشت.

طبق اخبار به دست آمده این هواپیما از باند فرودگاه خارج شده و بعد از عبور از فنس به یکی از خیابان های  اطراف فرودگاه وارد شده است.

بعد از وقوع این حادثه مسافرین هواپیما به سرعت تخلیه شدند و برای جلوگیری از احتمال حادثه تمامی سرنشینان هواپیما توسط عوامل امدادی از محل حادثه منتقل گشتند.

 

مصدومیت دونفر در این حادثه:

متاسفانه در پی این حادثه دو نفر از سرنشینان هواپیما دچار مصدومیت از ناحیه پا شدند که یک زن و یک مرد می باشند و بلافاصله توسط عوامل و نیروهای امدادی به بیمارستان و مراکز درمانی اعزام گشتند .

 مدیرعامل بیمه مسئولیت و حمل و نقل شرکت سهامی بیمه ایران اعلام کرد :

 تمامی خسارت وارده به هواپیمای شرکت کاسپین پرداخت خواهد شد .این بیمه پس از بررسی های انجام شده و برآورد خسارت به وسیله کارشناسان بیمه بلافاصله آمادگی لازم برای پرداخت خسارت این حادثه را دارا خواهد بود و هیچ گونه جای نگرانی در خصوص پرداخت خسارت وجود نخواهد داشت.

روند پرداخت بیمه بدین صورت خواهد بود که بعد از بررسی کارشناسان بیمه مبلغ خسارت مشخص شده و به بیمه گذار پرداخت می‌شود.

 

در ادامه تصاویری از هواپیمای شرکت کاسپین که در هنگام فرود بر روی باند فرودگاه بندر ماهشهر دچار حادثه شد و از باند فرودگاه خارج شد را می‌بینیم:

  هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرود خارج شد+فیلم حادثه

 

 

 

 

 

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.