بیوگرافی «کامیلا دوشس کورنوال» (ملکه جدید بریتانیا) + آدرس اینستاگرام و داستان زندگی خصوصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های کامیلا دوشس کورنوال ملکه جدید انگلیس

کامیلا دوشس کورنوال همسر ولیعهد چارلز می باشد. با بیوگرافی، ماجرای ازدواج و عکس های او در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

 

بیوگرافی کامیلا دوشس کورنوال

کامیلا دوشس کورنوال با انام اصلی کامیلا رزماری شاند 17 ژوئیه سال 1947 در لندن می باشد. پدر او افسر ارتش بود. او دریک خانواده معمولی زندگی می کرد که در آینده تبدیل به جانشین ملکه بریتانیا گردید.

  بیوگرافی «مظهر خالقی» خواننده مشهور کرد و همسرش + عکس های قدیمی و جدید

 عکس های کامیلا دوشس کورنوال ملکه جدید انگلیس

ازدواج

کامیلا دوشس کورنوال دوبار ازدواج کرده است. او در سال 1973 با اندرو پارکر بولز ازدواج نمود که ثمره این ازدواج فرزندنی به نام تام و لورا بود. ازدواج دوم  او در سال 2005 با شاهزاده چارلز فرزند الیزابت دوم بود که ولیعهد بریتانیا نیز می باشد.

 عکس های کامیلا دوشس کورنوال ملکه جدید انگلیس

ماجرای آشنایی و ازدواج

ماجرای آشنایی کامیلا دوشس کورنوال با شاهزاده چارلز به سال 1972 بر می گردد که در یک بازی چوگان با هم آشنا شدند و عاشق یکدیگر شدند. از آنجایی که شاهزاده چارلز به کامیلا نگفته بود که ازدواج کند، بنابراین کامیلا ازدواج کرد.

بعد از آن نیز شاهزاده چارلز با لیدی دایانا اسپنسر ازدواج نمود. بعد از گذشت سالها و با توجه به اینکه شاهزاده هنوز عاشق کامیلا بود، زیرا دایانا عکس‌هایی از کامیلا را که از سررسید چارلز دیده بود و مسائل دیگر باعث شد که دایانا جدای از یکدیگر زندگی کنند. بعد از گذشت مدتی رابطه کامیلا نیز با همسرش اندرو خراب شد و از یکدیگر جدا شدند.

چارلز نیز از دایانا درسال 1996 جدا شد. دایانا یک سال بعد در یک سانحه تصادف فوت کرد. بعد از مرگ دایانا، چارلز و کامیلا رابطه خود را علنی کردند. با وجود اختلافات و مخالفت های ملکه در نهایت آها در سال 2005 با یکدیگر نامزد کردند.

 عکس های کامیلا دوشس کورنوال ملکه جدید انگلیس

لقب دوشس کورنوال

کامیلا رزماری بعد از ازدواج با شاهزاده چارلز لقب دوشس کورنوال را دریافت کرد. اگرچه با توجه به لقب شاهزاده چارلز که شاهزاده ولز می باشد، کامیلا نیز بایستی لقب شاهدخت ولز را داشته باشد. از آنجایی که این لقب متعلق به دایانا بود، کامیلا از این لقب استفاده نکرده و لقب دوشس کورنوال را برای خود برگزید.

 عکس های کامیلا دوشس کورنوال ملکه جدید انگلیس

ملکه جدید بریتانیا

در جشن سالگرد هفتادمین سال سلطنت ملکه 95 ساله بریتانیا و در مراسم سوگند تاجگذاری ملکه اعلام کرد که آرزوی قلبی اش این است که بعد از این که چارلز جانشین شد شد، عروسش کامیلا دوشس کورنوال، به عنوان ملکه به رسمیت شناخته شود. این موضوع برای نخستین بار است که مورد تایید قرار گرفته که زمانی که شاهزاده چارلز پادشاه شود، کامیلا دوشس کورنوال به عنوان ملکه تاجگذاری خواهد کرد.

 عکس های کامیلا دوشس کورنوال ملکه جدید انگلیس

 عکس های کامیلا دوشس کورنوال ملکه جدید انگلیس

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.