بیوگرافی پریسا براتچی و همسرش ( ملی پوشان تیر و کمان ) + ماجرای ازدواج

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

پریسا براتچی که یکی از ملی پوشان ایران در رشته تیر و کمان کامپوند فعالیت دارد در یک گفتگوی خبری اعلام کرد به علت مشکلات مالی به وجود آمده برای او و شوهرش مجبور به کناره گیری از تیم ملی و این ورزش شده است .

 

پریسا براتچی عضو تیم ملی تیر و کمان ایران در رشته کامپوند می باشد او دارای مدال طلای مسابقات تیراندازی در تایلند است و در حاشیه بازی های جاکارتا در اندونزی پریسا براتچی و مجید قیدی که او نیز از ملی پوشان تیر و کمان کشور می باشد ازدواج خود را رسما اعلام کردند.

این زوج ملی پوش با حضور در میادین و مسابقات بین المللی همیشه مورد توجه رسانه ها در داخل و خارج از کشور بوده اند.

 

 

بیوگرافی:

پریسا براتی در شهر زنجان به دنیا آمده است او در دوران نوجوانی در رشته تیروکمان به فعالیت ورزشی پرداخت و توانست با پیشرفت در این رشته و شرکت در مسابقات داخلی و کسب مقام های برتر این مسابقات به طور رسمی به عضویت تیم ملی تیر و کمان درآید. پریسا براتچی یکی است ورزشکاران پرتلاش و با استعداد در رشته ورزشی تیر و کمان است و توانسته در مسابقات داخلی و خارجی مدال‌های رنگارنگ مختلفی را کسب کند.

 

 

 

 

ماجرای ازدواج:

پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا در سال ۱۳۹۷ به همراه مجید قیدی رسما ازدواج خود را به رسانه‌ها اعلام کردند البته قابل ذکر است که آنها مراسم عقد و نامزدی خود را قبلاً با حضور خانواده های خود در ایران برگزار کرده بودند.

 

 

 

حضور در مسابقات بین المللی:

پریسا براتی به عنوان یکی از بانوان کماندار تیم ملی ایران با شرکت در مسابقات کاپ آسیا که در کشور تایلند برگزار گردید توانست مدال طلای این مسابقات را در بخش انفرادی تیر و کمان کامپوند به گردن بیاویزد و همچنین او در سال ۲۰۱۷ از طرف فدراسیون جهانی تیر و کمان توانست با کسب امتیاز ۲۶ در رشته تیر و کمان در رتبه ششم کامپوند زنان جهان قرار بگیرد.

 

  بیوگرافی سینا درخشنده خواننده و همسرش + عکس های خاص

 

 

پریسا براتی با شرکت در بسیاری از مسابقات بین المللی توانسته عناوین و مدال‌های رنگارنگ بسیاری را برای ایران کسب کند.

ولی متاسفانه در بازی‌های جهانی که در کشور آلمان برگزار گردید به علت سقوط از پله و شکسته شدن پا نتوانست در این مسابقات حضور پیدا کند ولی او همیشه مورد تشویق و استقبال مسئولان فدراسیون و ورزشی استان زنجان قرار گرفته است.

 

 

اعلام کناره گیری پریسا براتچی و مجید قیدی از تیرو کمان به علت مشکلات مالی:

متاسفانه در یک گفتگوی خبری پریسا براتچی اعلام کرد که به علت بروز مشکلات مالی برای او و همسرش دیگر توانایی شرکت در مسابقات بین‌المللی و حضور در تیم ملی را ندارد.

او درخصوص مجید قیدی همسرش گفت که همسرم به علت مشکلات مالی و برخی بدهی ها و عدم حمایت مالی از طرف فدراسیون مجبور شده که کمان خود را بفروشد و با این اوصاف فعلا از حضور در تیم ملی معذور می باشیم.

 

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.