بیوگرافی و عکس های «کانه تاناکا» پیرترین انسان جهان + داستان زندگی شخصی و جشن تولد

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس کانه تاناکا پیرترین انسان جهان

کانه تاناکا توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان پیرترین انسان روی زمین ثبت و شناخته شدو با بیوگرافی او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی کانه تاناکا

کانه تاناکا 2 ژانویه سال 1903 در روستای کازوکی ژاپن متولد شد. او پیرترین انسان جهان است و نام او در گینس ثبت شده است. پیش از او چیومیاکوی 117 ساله رکوردار این سن بود که در 2018 درگذشت. جالب است بدانید کانه تاناکا قرار بود در المیپک 2021 توکیو مشعل دار المپیک باشد که به خاطر شرایط کرونا از این کار کناره گیری کرد.

  بیوگرافی «ژاله صامتی» و همسرش + عکسهای خانوادگی و جدید

 عکس کانه تاناکا پیرترین انسان جهان

همه چیز درباره کانه تاناکا

کانه تاناکا نوزادی زودرس بود  و بعد از تولد مادرش فوت کرد به همین دلیل از پرستاران تغذیه می کرد. بعد از ازدواج صاحب فرزند پسر می شود و در طول جنگ جهانی دوم با همسر و فرزندش در یک فروشگاه مشغول به کار بود و تا 63 سالگی در همانجا فعالیت می کرد.

او زمانی که 103 سال دشات به سرطان روده مبتلا شد ولی نجات یافت. در 107 سالگی اش پسرش کتابی با نام “اوقات خوب و بد 107 سالگی” نوشت که زندگی نامه مادرش بود. جالب است بدانید کانه تاناکا با اینکه سن بالایی دارد ولی اشتهای خوبی دارد و به میل و توسط خودش غذا را می خورد. 

 عکس کانه تاناکا پیرترین انسان جهان

جشن تولد 118 سالگی 

کانه تاناکا که حالا در خانه سالمندان زندگی می کند تولد 118 سالگی اش را در خانه سالمندان گرفت. او به دلیل شیوع بیماری کرونا از دیدار به دوستان و اقوام اجتناب کرد. حالا او رکوردار طول سن در جهان است و در 118 سالگی به سر می برد.

به گفته خود او، دوست دارد تا 120 سالگی عمر کند. ایجی تاناکا 60 ساله نوه کانا تاناکا می گوید مادربزرگ سالم است و از زندگی لذت می برد. جالباینکه او رکورد طول سن خود را با یک بطری کوکاکولا، که از نوشیدنی های مورد علاقه اش است جشن گرفت.

 عکس کانه تاناکا پیرترین انسان جهان

 عکس کانه تاناکا پیرترین انسان جهان

 عکس کانه تاناکا پیرترین انسان جهان

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.