بیوگرافی و عکس های «هامون» پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی + اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 عکس های هامون پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

هامون سهیلی فرزند ساعد سهیلی و گلوریا هاردی بازیگران سینما و تلویزیون می باشد. با بیوگرافی و عکس های اینستاگرامی او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی هامون سهیلی

هامون سهیلی سال 1391 در پاریس متولد شد. پدر او ساعد سهیلی و مادرش گلوریا هاردی می باشد که هر دو از بازیگران خوب سینما و تلویزیون ایران هستند. پدربزرگ او سعید سهیلی از کارگردانان معروف ایران است و عمو هامون، سینا مهرداد می باشدکه او نیز در عرصه بازیگری فعالیت می کند.

  بیوگرافی «علی سجادی حسینی» کارگردان فیلم خط آتش + جان باختن بر اثر شلیک گلوله در صحنه فیلم برداری

 عکس های هامون پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

اینستاگرام 

صفحه ایسنتاگرامی هامون سهیلی به آدرس hamoon_soheili  می باشد که بیش از 9000 دنبال کننده دارد. او به تازگی صفحه ایسنتاگرام خود را باز کرده است. 

صفحه اینستاگرامی پدر او ساعد سهیلی به آدرس saed soheili  می باشد که 1.4m  دنبال کننده دارد و صفحه اینستاگرامی مادرش گلوریا هاردی geloria_ jardy  می باشد که 343k  دنبال کننده دارد. 

 عکس های هامون پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

ماجرای انتشار عکس خانوادگی

عکس هایی از ساعد سهیلی و گلوریا هاردی زوج بازیگر محبوب طی روزهای اخیر در بنرهای تبلیغاتی شهر تهران در مورد ترویج فرزندآوری در سطح شهر تهران به نمایش گذاشته شده بود. با عناوینی همچون من یک پدرهستم، من یک مادر هستم.

این تبلیغات واکنش برخی کاربران را به همراه داشت که چرا این دو که فرزند آوری را ترویج می کنند خود دارای فرزندی نیستند و… . در ادامه نیز این دو زوج عکسی از فرزنداش هامون منتشر کردند و گفتند ما یک خانواده هستیم.

نکته جالب اینکه هیچ یک از این دو در هیچ سایت و فضای مجازی در مورد فرزندشان صحبتی نکرده بودند و عکسی از آنها منتشر نشده بود. همه چیز در یک سکوت پیش رفته بود. آنها تا 9 ساگی فرزندشان اجازه ندادند این موضوع رسانه ای گردد. 

 عکس های هامون پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

 عکس های هامون پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.