بیوگرافی و عکس های «ماریا اورسیچ» ملکه پیشگویی مصر + ماجرای پیشگویی در مورد ایران و کتاب ها

زمان مطالعه: 3 دقیقه

عکس های ماریا اورسیچ ملکه پیشگویی

ماریا اورسیچ به عنوان ملکه پیشگویی شناخته ست. با بیوگرافی و همچنین پیشگویی او درباره ایران در ادامه مطلب همراه ما باشید

 

 

بیوگرافی ماریا اورسیچ

اطلاعات دقیقی از تاریخ تولد ماریا اورسیچ در دست نیست. او در وین اتریش متولد شده بود و بعد از نامزدی خود، در سال 1919 به مونیخ نقل مکان کرد، اگرچه هیچگاه با نامزد خود ازدواج نکرد. او در همان دوران در حال آموختن زبان و رقص باله بود. ماریا عضو جنبش ملی گرایانه بود.

ماریا اورسیچ یک زن زیبا بود که همواره مردان قدرتمند در اطراف او بودند. داستان های بسیاری در مورد ماریا وجود دارد که برخی از آنها غیر معقول و منطقی می رسد، اگرچه این نشان از ویژگی های خاص او بوده است. 

  بیوگرافی «غلامرضا تاجگردون» نماینده مجلس + فعالیت های سیاسی و عکس

عکس های ماریا اورسیچ ملکه پیشگویی

انجمن وریل توسط گروهی از زنان مدیوم-روان بین با ریاست ماریا اورسیچ به وجود آمد. او مدعی بود پیام هایی از بیگانگان آریایی که درAlpha Cen Tauri از سیستم الدبران زندگی میکنند دریافت میکند. گفته شده که این بیگانگان در گذشته به زمین آمده اند و در سومر مستقر شدند و واژه وریل از یک واژه ی باستانی سومریایی وری-ایل به معنای شبیه خدا گرفته شده است.

این انجمن به اعضای خود مراقبه و تمریناتی را آموزش می داد تا نیروی وریل در آنها بیدار شود. هدف نهایی این گروه  دستیابی به پرواز فضایی بود تا از این طریق خود را به صورت فلکی الدبران برسانند.

برای دستیابی به این هدف  انجمن وریل به همراه انجمنThule Gesellschaft در پروژه ای بلندپروازانه سرمایه گذاری کردند. هدف این پروژه ساخت ماشینی بر اساس الهاماتی که از بیگانگان آریایی دریافت می شد بود که بتواند پرواز ها و سفرهایی بین ابعاد مختلف انجام دهد. 

عکس های ماریا اورسیچ ملکه پیشگویی

پیشگویی ماریا اورسیچ در مورد ایران

ماریا اورسیچ به عنوان ملکه پیشگویی مصر، پیشگویی در مورد ایران و چند کشور انجام داده است. پیشگویی های قبلی او نیز به واقیعت پیوست. او در این پیشگویی می گوید:
دوره ی پیش رو آرام نخواهد بود. بلایا تا آخر آوریل ادامه خواهند داشت. ماه آوریل بسیار دشوار خواهد بود و بدین ترتیب در نیمه دوم ماه خسوف و کسوف اتفاق مي‌افتد. بخشی از این گستره ی بلایا تا ماه مي‌ادامه مي‌یابد. در این دوره مي‌توان منتظر حوادث دلخراشی بود.

به طور مثال ، ایران که جوش و خروش عظیم فکری در آن آغاز خواهد شد. همانطور که قبلا هم گفتم، ترکیه نیز ناآرام خواهد بود، در آنجا مي‌توان منتظر تغییرات بزرگ در تفکرات مردم بود. اما خیلی زود تمام مي‌شود وقتی بین مردم رهبران قاطعی پیدا مي‌شوند که در حال حاضر خود را پنهان کرده اند و در آخرین لحظات ثبات را در اوضاع به وجود مي‌آورند.

در کل جهان آشوب ها و هرج و مرج ها و درگیری های مذهبی بروز مي‌کند ، اما همه اینها در دوره ی نسبتا محدودی خواهد بود. یک کمانی از جنوب شرقی تا شمال غربی داریم از ایران به ترکیه . بعد از این کمان، اکراین است.
در خصوص زمان بروز تغییرات همه چیز در جهت معکوس است یعنی از شمال غربی به جنوب شرقی. اکنون این بی ثباتی در اکراین بوده و بعد با این کمان به پایین حرکت مي‌کند و در اکراین آرامش برقرار خواهد شد. مردم اکراین از جمله برخی از نمایندگان مجلس برایم مي‌نویسند. من مي‌توانم یک چیز به آنها بگویم: به امید خدا شرایط تدریجا آرام مي‌شود و پس از دوره مشخص شده ی بی ثباتی تا ژوئن، تعادل مجددا برقرار خواهد شد.

عکس های ماریا اورسیچ ملکه پیشگویی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.