بیوگرافی و عکس های «علی منصوری» بازیگر و آهنگساز + اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 عکس های علی منصوری بازیگر

علی منصوری آهنگساز و بازیگر تلویزیون و سینما می باشد. با بیوگرافی، سوابق هنری و عکس های اینستاگرامی او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی علی منصوری

علی منصوری 25 شهریور سال 1353 در تهران متولد شد. او آهنگساز و بازیگر سینما و تلویزیون می باشد و به صورت حرفه ای آهنگسازی را دنبال می کند.

  بیوگرافی «سجاد بابایی» بازیگر جوان + عکس های جذاب و ازدواج

 عکس های علی منصوری بازیگر

ازدواج و تحصیل

علی منصوری فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر در مقطع کارشناسی از دانشکده هنر و معماری تهران می باشد. او متاهل است و ازدواج کرده و ثمره این ازدواج فرزندی به نام پارسا ست.

 عکس های علی منصوری بازیگر

 بازیگری

علی منصوری در سال 80 و در دوران دانشجویی و با یک فراخوان برای انتخاب بازیگران سریال خط قرمز، توانست برای نقش نیما انتخاب شود. او با نقش آفرینی در این سریال که بسیار پرطرفدار بود به شهرت رسید. بعد از خط قرمز نیز در سریالی همچون کمک کن، گل مرداب، رویای آخر، سرزمین مادری و… نقش آفرینی کرد.

 عکس های علی منصوری بازیگر

آهنگسازی

علی منصوری در دوران دانشجویی خود شروع به نوازندگی پیانو  آغاز کرد و وارد گروه موسیقی دانشگاه شد و توانست در چندین کنسرت شرکت نماید. او در این عرصه موفق بود و توانست آلبوم ایلیا را منتشر کند. او در دوره ای نیز با بنیامین بهادری همکاری داشت و کارهای مربوط به ارکستر و … را انجام می داد.

 عکس های علی منصوری بازیگر

اینستاگرام

صفحه اینستاگرام علی منصوری به آدرس alimansouriofficial  می باشد. این صفحه با توجه به از دسترس خارج شدن صفحه قبلی باز شده است و به همین دلیل بازید زیادی ندارد.

 عکس های علی منصوری بازیگر

 عکس های علی منصوری بازیگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.