بیوگرافی و عکس های «طنین خواهر ایمان صفا» + آدرس اینستاگرام و داستان زندگی شخصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های طنین خواهر ایمان صفا

طنین صفا خواهر ایمان صفا بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. با بیوگرافی، زندگی شخصی این خواهر و برادر در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی طنین صفا

طنین صفا متولد سال 14 مرداد 1376 می باشد. او خواهر بازیگر طناز تلویزیون و سینما ایمان صفا می باشد. طنین صفا یک برادر دیگر نیز دارد. 

  بیوگرافی «فریماه احمدی» بازیگر + عکسهای کودکی و هنری

 عکس های طنین خواهر ایمان صفا

تولد طنین صفا

ایمان صفا در پست ایسنتاگرامی اش به مناسبت تولد خواهرش ویدیویی از خود و خانواده اش منتشر کرد که در این ویدیو تولد خواهرش را اینگونه تبریک گفت:  “برای خیلی از آدما بهترین روز زندگی شون روز تولدشون است ولی برای من یه ذره متفاوته چون بهترین روز زندگی من 14 مرداد سال 1376 رقم خورد و هر سال داریم سالگردش رو جشن می گیریم، چرا؟ چون 14 مرداد 76 عشقم به دنیا اومده، عشقم، خواهر گلم”

 عکس های طنین خواهر ایمان صفا

رابطه خواهر و برادری

طنین صفا با برادرش ایمان صفا رابطه ای صمیمی و نزدیک دارد. ایمان صفا او را بهترین اتفاق زندگی اش می داند. از او عکس هایی در صفحه ایسنتاگرمی اش منتشر می کند و از علاقه اش  به او می گوید. گاهی نیز در عکس هایی از پشت صحنه فیلم ها و سریال هایش منتشر می کند که خواهرش را با خود به صحنه برده است.

 عکس های طنین خواهر ایمان صفا

بیوگرافی ایمان صفا

ایمان صفا 30 آذر سال 1362 در تهران و در خانواده ای 5 نفره متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر است. در کنار بازیگری فوتبال نیز بازی می کند و دروازه بان تیم هنرمندان است. بازیگری را با تئاتر آغاز کرده و با سریال عملیات 125 به شهرت رسید و خوش درخشید. بعد از آن شروع به ایفای نقش های متفاوت نمود. او یکی از بازیگران طنار می باشد و از محبوبیت زیادی در بین طرفداران برخوردار است.

صفحه اینستاگرامی ایمان صفا به آدرس iman.safa  مباشد که 99.5k دنبال کننده دارد. 

 عکس های طنین خواهر ایمان صفا

 عکس های طنین خواهر ایمان صفا

 عکس های طنین خواهر ایمان صفا

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.