بیوگرافی و عکس های «خشایار راد» بازیگر و همسرش + داستان زندگی شخصی و آثار

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 عکس های خشایار راد بازیگر

خشایار راد بازیگر سینم او تلویزیون می باشد. با بیوگرافی، زندگی شخصی، فعالیت هنری و عکس های اینستاگرامی او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی خشایار راد

خشایار راد 5 مهر سال 1330 در تهران متولد شد. او کارمند بازنشسته بانک است که در کنار شغل خود بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون نیز می باشد. 

  بیوگرافی و علت درگذشت «احمد فخربازیگر نقش مهران در سریال مزد ترس + داستان زندگی و عکس

 عکس های خشایار راد بازیگر

ازدواج و تحصیل

خشایار راد دیپلم نظام قدیم است . او متاهل است و ازدواج کرده که حاصل این ازدواج دوپسر با نام های امید و نوید می باشد و صاحب یک نوه است.

 عکس های خشایار راد بازیگر

شروع فعالیت هنری

خشایار راد فعالیت هنری خود را در عرصه بازیگری از سال 1353 و با تئاتر آغاز کرد و در این عرصه خوش درخشید تا جائیکه در سال 73  جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره تئاتر سنتی را دریافت نمود. سال 78 با سریال قطار ابدی در تلویزیون دیده شد و با فیلم سینمایی خوابگاه دختران در پرده سینما راه یافت. شهرت خشایار راد با سریال خانه به دوش رقم خورد و پس از آن در سریال ها و فیلم هایی با ژانر طنز حضور یافت. 

 عکس های خشایار راد بازیگر

آثار

خشایار راد طی سالها فعالیت هنری در زمینه بازیگری در سریال ها و فیلم های مختلفی ایفای نقش نموده است. فیلم های سینمایی ما خیلی باحالیم، زبان مادری، خوابگاه دختران، تلفن همراه رئیس جمهور، و سریال های خانه به دوش، متهم گریخت، زندگی به شرط خنده،ترش و شیرین، زن بابا، خوش نشین ها، دزد و پلیس، کامیون و… بخشی از نقش آفرینی های او بوده است. 

 عکس های خشایار راد بازیگر

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی خشایار راد به آدرس khasayar_rad30  می باشد که 40.7k دنبال کننده دارد. 

 عکس های خشایار راد بازیگر

 عکس های خشایار راد بازیگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.