بیوگرافی و عکس های «امیر علی نبویان» مجری و همسرش + اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های امیر علی نبویان

سید امیر علی نبویان، بازیگر، مجری و نویسنده می باشد. با بیوگرافی، زندگی شخصی و سوابق هنری او با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی امیر علی نبویان

سید امیرعلی نبویان 2 فروردین سال 1359 در تهران متولد شد اما پدر و مادرش شناسنامه او را آمل گرفتند. او یک برادر به نام البرز دارد. از ورزش هایی مورد علاقه او بسکتبال و پینگ پنگ است و فوتبال را به صورت حرفه ای بازی می کند. او بازیگر، مجری، گوینده و نویسنده می باشد.

  بیوگرافی مهدی فخیم زاده و همسرش + بهترین عکس های دوران بازیگری

 عکس های امیر علی نبویان

ازدواج و تحصیل

امیر علی نبویان متاهل است و با بهار نوروزپور ازدواج کرده است. این دو سالها هم دیگر را دوست داشتند و در نهایت در سال 95 با هم ازدواج کردند. او فارغ التحصیل رشته مهندسی برق در مقطع کارشناسی از دانشگاه علوم و فنون مازندران می باشد. 

 عکس های امیر علی نبویان

از بازیگری تا نویسندگی

امیرعلی نبویان سال 87 برای حضور در کلاس های بازیگری از آمل به تهران می رود و در دوره های بازیگری مهتاب نصیرپور، هدایت هاشمی و حسن معجونی شرکت می کند.

او تجربه بازی در سریال نوشدارو، فیلم زرد و فیلم خانه دختر را در کارنامه بازیگری خود دارد. نبویان در برنامه شب های مافیا نیز حضور داشت هاست. از آنجایی که نبویان به نویسندگی نیز علاقمند بود به تدریج به سمت نویسندگی و نوشتن کتاب گرایش پیدا کرد. مجموعه قصه های امیرعلی (1 تا 4) در بین مخاطبینش بسیار طرفدار دارد. 

 عکس های امیر علی نبویان

اجرا

امیر علی نبویان توانسته در کنار بازیگری و نویسندگی در اجرا پیشی بگیرد و موفق باشد. او با برنامه رادیو هفت توانست اجرا را تجربه کند و بعد از آن به عنوان مجری برنامه های صدبرگ و خوشا شیرار حضور یافت.

 عکس های امیر علی نبویان

حضور در خندوانه

اولین حضور امیر علی نبویان در برنامه خندوانه به سری اول مسابقات لباهنگ در سال 95 بر می گردد که توانست نظر مخاطبین را به خود جلب کند و نفر اول شود. حالا او در برنامه خنداننده شو 3 نه به عنوان شرکت کننده بلکه به عنوان مجری این مسابقه حضور یافت است. 

 عکس های امیر علی نبویان

اینستاگرام

امیر علی نبویان هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد، اما صفحات مختلفی به عنوان فن پیج با نام او وجود دارد که اجرا و آثار او را به اشتراک می گذارند. 

 عکس های امیر علی نبویان

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.