بیوگرافی و عکس های «افسانه پاکرو» بازیگر و همسرش + اینستاگرام و زندگی شخصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های افسانه پاکرو بازیگر

افسانه پاکرو بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. با بیوگرافی، زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی افسانه پاکرو

افسانه پاکرو 4 اردیبهشت سال 1362 در اهواز متولد شد. او اصالتا تبریزی ست ولی در تهران بزرگ شده است. یک برادر و یک خواهر به نام سعیده دارد. خواهر او سعیده پاکرو  نیز تجربه فیلمسازی دارد. مادر افسانه پاکرو نیز نقاش خوبی ست و در کنار افسانه نقاشی می کند.

  بیوگرافی کامل «مهدی شهید کلهر» مشاور سابق محمود احمدی نژاد + همسر و فرزندان

 عکس های افسانه پاکرو بازیگر

ازدواج و تحصیل

افسانه پاکرو فارغ التحصیل رشته نقاشی در مقطع کارشناسی از دانشگاه سوره می باشد. او مجرد است و ازدواج نکرده است.

 عکس های افسانه پاکرو بازیگر

بازیگری

افسانه پاکرو ورود به عرصه بازیگری را با شرکت در کلاس های حمید سمندریان آغاز کرد. او در سال 83 توانست در فیلم محکومین بهشت نقش آفرینی کند و یک سال بعد با سریال پیدا و پنهان در قاب تلویزیون ظاهر شود.

نقش آفرینی او در فیلم سینمایی رویای خیس او را به شهرت رساند و سپس با بازی در سریال تکیه بر باد در تلویزیون به شهرت رسید. او در فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان نیز نقش آفرینی نمود و از آنجایی که این فیلم محصول مشترک ایران و ترکیه بود در کنار بازیگرانی چون یوسف چیم بازی نمود. 

 عکس های افسانه پاکرو بازیگر

آثار

افسانه پاکرو در طی سالهایی که در عرصه بازیگری فعال است در نقش های مختلف بازی نموده و خوش درخشیده است. فیلم های سینمایی ترانه ای عاشقانه برایم بخوان، دو عروس، یادگاری، شیر و عسل ، محاکمه، رویای خیس و سریال هایی همچون تکیه بر باد، پیدا و پنهان، رسم عاشقی، در مسیر زاینده رود  و فیلم های تلویزیونی زیباتر از رویا، خط آفتاب و… تنها بخشی از نقش آفرینی های او می باشد. 

 عکس های افسانه پاکرو بازیگر

شرط ازدواجی که حاشیه ساز شد

افسانه پاکرو در طی مصاحبه ای از علاقه زیادش به خواهرش سعیده گفت و یکی از دلایل ازدواج نکردنش را جدا نشدن از خواهرش بیان کرد. بعد از این گزارش در صفحات مجازی این حاشیه ایجاد شد که افسانه پاکرو بیان کرده شرط ازدواجم این است که دو برادر دوقلو به خواستگاری ما بیاید.

این شایعه در فضای مجازی بسیار دست به دست شد. افسانه پاکرو نیز گفت این حرف صحت ندارد و همین شایعه باعث شده است دوقلوهای زیادی به خواستگاری ما بیایند و درگیر این شایعه شده ایم. 

 عکس های افسانه پاکرو بازیگر

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی افسانه پاکرو به آدرس afsanehpakroo  می باشد که 642k دنبال کننده دارد. 

 عکس های افسانه پاکرو بازیگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.