بیوگرافی و عکس آیین (پسر امیر جعفری و ریما رامین فر) + اینستاگرام و زندگی خصوصی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عکس های آیین جعفری

آیین جعفری تنها فرزند زوج  هنرمند کشورمان، امیر جعفری و ریما رامین فر هستند. با بیوگرافی و عکس های اینستاگرامی اش همراه ما باشید

 

 

بیوگرافی آیین جعفری

آیین جعفری 6 شهریور سال 1386 در تهران متولد شده است. او فرزند زوج بازیگر و هنرمند سینما و تلویزیون ایران، امیر جعفری و ریما رامین فر می باشد.

  بیوگرافی «ندا طیبی» دختر ایرانی نقاش + ماجرای نقاشی تانک های جنگی افغانستان برای کودکان

عکس های آیین جعفری

پست اینستاگرامی امیر جعفری

امیر جعفری بازیگر محبوب کشورمان به مناسبت تولد 13 سالگی پسرش عکسی از او به اشتراک گذاشت و تولدش را تبریک گفت: پسرم، تضمین عشق و امید و دنیای من، برای تو بیشترین و پر لبخندترین لحظاتم را کنار می گذارم… بند دلم، عمرت طولانی و پر ثمر با “آیین عشق” و مسیر آرزوهایت باشد. تولدت مبارک

عکس های آیین جعفری

بیوگرافی ریما رامین فر

ریما رامین‌فر  5 فروردین  سال 1349 در تهران متولد شد. ریما رامین فر همسر امیر جعفری می باشد.  او فارغ التحصیل رشته کارگردانی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. شروع فعالیت هنری او در سال 76 با تئاتر آغاز شد . با بازی در فیلم نان، عشق، موتور 1000 در سینما دیده شد. شهرت اصلی ریما رامین فر به خاطر نقش آفرینی اش در مجموعه های تلویزیونی پایتخت می باشد.

عکس های آیین جعفری

اینستاگرام

صفحه اینستاگرامی آیین جعفری به آدرس ayeenjafari4  می باشد که 27.5k دنبال کننده دارد. او در صفحه اش عکس هایی از پدر و مادرش و علایق شخصی اش به استراک می گذارد.

عکس های آیین جعفری

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.