بیوگرافی و عکسهای «پانته آ مهدی نیا» + اینستاگرام و زندگی خصوصی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های پانته آ مهدی نیا بازیگر

پانته آ مهدی نیا بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد. با بیوگرافی، زندگی شخصی و عکس های او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی پانته آ مهدی نیا

پانته آ مهدی نیا 31 تیر  سال 1360 در کرج متولد شد. او بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد. در کنار بازیگر صداپیشگی و نقاشی را به صورت حرفه ای دنبال می کند و به آن علاقمند است. 

  بیوگرافی «عزیز قاسم زاده» خواننده و سخنگوی کانون معلمان گیلان + علت بازداشت

 عکس های پانته آ مهدی نیا بازیگر

ازدواج و تحصیل

پانته آ مهدی نیا فارغ التحصیل رشته نگار گری در مقطع فوق دیپلم از دانشگاه سوره و فارغ التحصیل رشته کارگردانی در مقطع فوق دیپلم از دانشگاه هنر می باشد. او مجرد است و ازدواج نکرده است. 

 عکس های پانته آ مهدی نیا بازیگر

 بازیگری

پانته آ مهدی نیا بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و سپس با عنوان مجری وارد تلویزیون شد. او در کنار اجرا به صدا پیشگی نیر مشغول بود. در سال 83 اولین فیلم خود را با عنوان شیون بازی نمود و سپس در فیلم کرانه های کبود نقش آفرینی کرد. از نقش های ماندگار او بازی در سریال یوسف پیامبر بود که بعد از این کار در سریال درخت معرفت ایفای نقش نمود. نقش او در فیلم محمد رسول الله از دیگر آثار شاخصی اوست. از دیگر آثار او سریال دنگ و دونگ می باشد. 

 عکس های پانته آ مهدی نیا بازیگر

اینستاگرام

پانته آ مهدی نیا پیج اینستاگرامی ندارد، فن پیج رسمی او به آدرس pantea.mahdinia.fan  می باشد که بیش از 9000 دنبال کننده دارد. 

 عکس های پانته آ مهدی نیا بازیگر

آثار

پانته آ مهدی نیا بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر در طی فعالیت های هنری اش در عرصه بازیگری، آثار متعددی را نقش آفرینی کرده است که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. فیلم های شیون، در بست با بهشت، قناری، منشی موقت، رادیو آبادان، شکار سایه، ترنج آسمان و… از آثاری می باشد که او در آن بازی نموده است.

 عکس های پانته آ مهدی نیا بازیگر

 عکس های پانته آ مهدی نیا بازیگر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.