بیوگرافی و عکسهای «محمد سلوکی» مجری و گوینده صدا و سیما + آدرس اینستاگرام و عکس

زمان مطالعه: 3 دقیقه

محمد سلوکی

محمد سلوکی، مجری، گوینده صدا و سیما می باشد. با بیوگرافی، سوابق هنری و عکس های او در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی محمد سلوکی

محمد سلوکی 3 اسفند سال 1358 در اصفهان متولد شد. او مجری و گوینده صدا و سیما می باشد و سابقه بازیگری نیز دارد. برادر او مهدی سلوکی از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد. 

  بیوگرافی کریستین آتسو فوتبالیست و همسرش + ماجرای زیر آوار ماندن در ترکیه

محمد سلوکی

ازدواج و تحصیل

محمد سلوکی فارغ التحصیل رشته مدیریت فرهنگی  در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. او متاهل است و با دختری به نام نسیم ازدواج کرده که صاحب یک کافه با نام کافه موسوفر می باشد. 

محمد سلوکی

سوابق هنری

محمد سلوکی فعالیت هنری اش را در زمینه اجرا از سال 77 و با برنامه نیم رخ آغاز کرد. او به واسطه برادرش مهدی سلوکی در این برنامه حضور یافت. سپس وجری گری در شبکه تهران را بر عهده گرفت. او حالا یکی از فعالترین مجریان تلویزیون می باشد که اجراهای متفاوتی داشته است. محمد سلوکی علاوه بر اجرا و گویندگی، در زمینه بازیگری نیز فعالیت می کند. اولین کار بازیگری او در سال 85 با فیلم علی سنتوری در نقش یک روانشناسی رقم خورد. 

محمد سلوکی

ممنوع التصویری

محمد سلوکی در دوره ای از فعالیتش ممنوع التصویر شد. این اتفاق مربوط به حضور او در یک جشنواه بود. جشنواره ای که توسط شبکه ماهواره‌ای زبان PNTV در ترکیه مدیریت می‌کند و سازمان سینمایی با برگزاری جشنواره فیلم عصر آنکار موافقت نکرده بود. محمد سلوکی بدون توجه به این موضوع راهی این جشنواره شد و اجرای اختتامیه جشنواره عصر را به عهده گرفت که در نهایت منجر به ممنوع التصویری او شد. 

محمد سلوکی

اجراها

محمد سلوکی به عنوان یکی از باسابقه ترین مجری های صدا و سیما، در برنامه و جشنواره های اجرا داشته است. برنامه های همچون سین مثل سریال، ستاره شو، آقای آتش‌نشان، بوی عیدی، همین نزدیکی، جان جهان، زنده رود و اجرای اختتامیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر، اجرای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی و… بخشی از اجراهای او می باشند. 

محمد سلوکی

محمد سلوکی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.