بیوگرافی و عکسهای «لورن سیلورمن» + اینستاگرام و ماجرای نامزدی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 عکس های لورن سیلورمن نامزد سایمون کاول

لورن سیورمن دوست دختر سایمون کاول داور آمریکن کات تنت می باشد. با بیوگرافی، عکس ها و ماجرای نامزدی آنها با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی لورن سیلورمن

لورن سیلورمن به نام اصلی لورن دیویس  1 ژانویه سال 1977 در شهر نیویورک متولد شد. پدر او استیون دیویس و مادرش کارول آیزنبرگ می باشد و یک خواهر به نان نیکول دارد. او در خانواده ای ثرتمند بزرگ شده و پدر او صاحب بازار املاک و مستغلات می باشد. 

  بیوگرافی جنرال «سمیع سادات» فرمانده عمومی پیشین امنیت کابل + اینستاگرام و عملیات نظامی علیه طالبان

 عکس های لورن سیلورمن نامزد سایمون کاول

ازدواج با اندرو سیلورمن

لورن سیلورمن با اندرو سیلورمن طی یک رابطه عاشقانه با یکدیگر در سال 2000 ازدواج کردند. انها در سال 2006 صاحب یک فرزند پسر با نام آدام شدند. رابطه عاشقانه این دو طی اتفاقاتی بهم خورد و در نهایت سال 2013 از یکدیگر جدا شند. برخی رسانه ها دلیل جدایی این دو را مأموریت های طولانی مسافرتی اندرو می دانند.

 عکس های لورن سیلورمن نامزد سایمون کاول

رابطه با سایمون کاول

اولین ارتباط  و آشنایی لورن سیلورمن  یا سایمون کاول از طریق همسرش ، اندرو سیلورمن رقم خورد. سایمون یکی از افراد نام آشنای موسیقی و تلویزیون بود و با اندرو دوست بودند. در سال 2006  و در تعطیلات شنی لین باربادوس این دو همدیگر را مقالات و بعد از آن با یکدیگر مخفیانه رابطه داشتند. در نهایت رابطه آنها در هفته 10 بارداری علنی شد و گفته شد که آنها حدود یک سال با هم دوست بوده اند.

 عکس های لورن سیلورمن نامزد سایمون کاول

ماجرای نامزدی با سایمون کاول پس از 13 سال

طبق گزارش ها داور آمریکن گات تلنت، سایمون کاول 62 ساله پس از خواستگاری در شب کریسمس در باربادوس با لورن سیلورمن نامزد کرده است. سایمون درخواست ازدواج را در طول تعطیلات خانوادگی مطرح کرد. این پیشنهاد جلوی پسر 7 ساله آنها اریک و فرزند ارشد لورن، آدام که از شوهر سابق لورن یعنی اندروسیلورمن است مطرح شد.

این زوج برای اولین بار در سال 2004 پس از ملاقات در استراحتگاهی در جزیره کارائیب، رابطه شان را آغاز کردند. در ژوئیه 2013، فاش شد که لورن که هنوز همسر قانونی اندرو بود از سایمون باردار است. اندرو با سایمون دوست بود.

سایمون در سال 2014 در مصحبه ای در مورد چگونگی شروع رابطه اش با لورن اعتراف کرد: ای چیزی نیست که من به آن افتخار کنم یا بخواهم به کسی صدمه بزنم. این اتفاقی که افتاده و… . باید با آن کنار بیایید و به آن پایبند باشید. مسئولیت و انتقادپذیر باشید. توصیه من به شما اینه که اگر برای شما اتفاق افتاد. باید هر روز با آن کنار بیایید و مسئولیت هایتان را بر عهده بگیرید.

 عکس های لورن سیلورمن نامزد سایمون کاول

 عکس های لورن سیلورمن نامزد سایمون کاول

 عکس های لورن سیلورمن نامزد سایمون کاول

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.