بیوگرافی و علت مرگ «رضا زلالی» شهروند ایرانی – بریتانیایی و همسرش + از خود گذشتگی در نجات دختر خوانده

زمان مطالعه: 2 دقیقه

غرق شدن رضا زلالی

رضا زلالی شهروند ایرانی- بریتانیایی می باشد که در زمان نجان جان دختر خوانده اش، غرق شد. با جزئیات این ماجرا در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

ماجرای غرق شدن رضا زلالی 

رضا زلالی شهروند ایرانی – بریتانیایی که در انگلیس با خانمی به نام کیلی مک گراث آشنا و با هم ازدواج می کنند. کیلی دو دختر داشت و ثمره از دواج او با رضا زلالی یک دختر به نام یاسمین بود. او قرار بود به همین زودی، تابعیت بریتانیایی خود را دریافت کند که طی حادثه ای غرق شد.

ماجرا از این قرار است که او در تلاش برای نجان جان دختر خوانده اش که در رودخانه در حال غرق شدن بود، خود در رودخانه شهر دوون در انگلیس غرق شد. او ابتدا جان دختر خوانده اش را نجات می دهد و در نهایت خودش غرق می شود. تلاش برای احیای او پس از بیست دقیقه زیر آب مانده فایده ای در بر نداشت. 

کیلی مک گراث بعد از گذشت هشت ماه از غرق شدن رضا زلالی در مصاحبه با شبکه آی تی وی بریتانیا گفت: رضا بسیار مهربان، دلسوز و فداکار بود. او تا ابد قهرمان من باقی خواهد ماند. من می خواهم جسد رضا را به خانواده اش در ایران تحویل دهم، اما هنوز در تلاش هستم تا با این اتفاق کنار بیایم و به دخترانم توضیح بدم چرا او دیگر به خانه باز نمی گردد. 

  بیوگرافی سینا (مهراد) سهیلی و همسرش + عکس های خاص و زندگی خصوصی

غرق شدن رضا زلالی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.