بیوگرافی و علت قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری + جزئیات پرونده قتل و عکس

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر

پدر المیرا شریفی مقدم ، گوینده و مجری شبکه خبر سالها پیش به قتل رسید. با جزیئات و ماجرای این قتل در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

 

ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم

پدر المیرا شریفی مقدم در طی حادثه درگیری در سال 72 به قتل رسید. بامداد 19 دی 72 افرادی برای سرقت کیفش به او حمله می کنند و در نهایت او را به قتل می رسانند. قاتلین هیچگاه پیدا نشدند و در آن روزها خبر این قتل در تلویزیون منعکس شد.

المیرا شریفی مقدم در واکنش به قتل پدرش در پست اینستاگرامی اش نوشت: ساعت پنج و بیست و پنج دقیقه عصر نوزدهم دی هفتاد و دو ، من و برادرم منتظریم که پدرو مادرمون برگردند خونه ، صدای کمک میاد! دوباره کمک! با سومین کلمه کمک، صدای بابام رو شناختم. جلوی ورودی خونه حمله میکنند برای سرقت کیفش و وقتی مقاومت میکنه، به قتل میرسه. بیست و پنج سال گذشته و دونفر قاتل هنوز پیدا نشده اند. هرچقدر بزرگتر میشم، اون شب وحشتناک پررنگتر درنظرم دیده میشه. روح همه رفتگان شاد. سالم باشید …

  عکس/ماجرای عجیب خودکشی یک جوان مشهدی با خیار چه بود؟

 ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر

بازگویی قتل پدر توسط المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم گوینده خبر  تحت تاثیر قتل آتنا اصلانی دختربچه پارس آبادی که قربانی یک بیمار روحی در جامعه شده بود، قرار گرفت و همین ماجرا باعث شد که او پرده از یک راز در زندگی اش بردارد. او با به اشتراک گذاشتن پستی در اینستاگرامش در واکنش به قتل آتنا اصلانی نوشت:  

“قاتل دخترک معصوم به سومین قتل هم اعتراف کرد… قاتلی که سالها شناسایی نشده بود و در بزرگترین جنایت خود، دختری هفت ساله را قربانی کرد و ملتی را در شوک و غم فرو برد. آیا بازهم جنایتی کرده است؟ اعدام هم برای این جانیان کم است.

قتل پدر  المیرا شریفی مقدم

راحت بخواب دختر ناز، قاتل پدر من در این بیست و چهار سالی که شناسایی نشده مشغول چه کاری بوده؟ آیا به جنایتکاری ادامه داده یا مرده؟ کسی که برای کیف بری و دزدی میاد و انسانی رو به قتل میرسونه، ممکنه خیلی کارها بکنه! هرچند حالا کسی دنبالش نیست چون پرونده ما مختومه اعلام شد و من در حسرت این پاسخ ماندم که چرا پیدا نکردند؟!

 ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم 18 خرداد سال 1360 در تبریز متولد شد. او فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد و رشته علوم ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. المیرا شریفی مقدم گوینده و مجری معروف شبکه خبر می باشد که با داوود عابدی گزارشگر ورزشی سبکه خبر ازدواج کرده است که ثمره این ازدوا امیر ابوالفضل و امیر ارسلان است. 

 ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.