بیوگرافی و علت فوت «شان رودن» بدنساز و قهرمان مستر المپیا + اینستاگرام و همسرش

زمان مطالعه: 3 دقیقه

شان رودن بدنساز حرفه ای و قهرمان مستر المیپا می باشد. با بیوگرافی و افتخارت و همچنین و علت فوت این ورزشکار با ما همراه باشید

 

بیوگرافی و علت فوت شان رودن بدنساز

 

بیوگرافی شان رودن

شان رودن متولد 2 آوریل 1975 می باشد و اصالتا جامائیکایی است.  شان به همراه خانواده اش در سال ۱۹۹۰ به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کردند. او در طی مسیر ناهموار زندگی اش، علاقه خود را در بدن سازی دید. در 17 سالگی به باشگاه رفت و تمرینات مداوم و قدرتی توانست خود را تبدیل به یک قهرمان بزرگ در سطح جهانی کند.

 او یکی از بدنسازان حرفه ای جهان است که افتخاات بسیاری را کسب نموده است. شان رودن ازدواج کرده است و متاهل است و حاصل این ازدواج یک دختر است.

در دوران حرفه ای اش اتهام تجاوز به یک زن مدتی او را ازمسابقات دور نگاه داشت.  این بدنساز حرفه ای قهرمان سابق مستر المپیا ست و با غلبه بر هفت بار مستر المپیا فیل هیث برنده مسابقه مستر المپیا 2018 شد.

صفحه اینستاگرامی این ورزشکار به آدرس flexatronrhoden  می باشد.

  بازیگر (نقش یاسمن) در سریال لحظه گرگ و میش کیست؟ + بیوگرافی المیرا دهقانی و عکس

بیوگرافی و علت فوت شان رودن بدنساز

افتخارات ورزشی شان رودن 

شان رودن در  طی سالهای زندگی ورزشی اش افتخارت بسیاری را در سطح جهانی کسب کرده است. 

شان رودن در سال 2011 برای اولین بار در مسابقه مستر المپیا شرکت کرد. در 2012 در همین مسابقات نفر سوم و در 2013 نفر چهارم این مسابقات شد. سالهای 2014 و 2016 نفر سوم مسابقات مستر المیپا،  2016 نفر دوم و در 2018، رودن به عنوان آقای المپیا جدید جایگزین فیل هیث شد. او مسن ترین بدنساز است که این عنوان را کسب کرده است.

بیوگرافی و علت فوت شان رودن بدنساز

علت فوت شان درون

شان رودن ورزشکار حرفه ای در زمینه بدنسازی، در 6 نوامبر 2021 به علت ایست قلبی در خانه اش در گذشت. علت مرگ او ایست قلبی ذکر شده ولی استوری این ورزشکار 17 ساعت قبل از مرگش در اینستاگرام باعث شایعاتی در مورد علت مرگ او شده است  و حاکی از این است که او خودکشی کرده است. 

شان رودن ۱۷ ساعت قبل از مرگش استوری را به اشتراک گذاشته بود که متن غم انگیزی بوده است و عده‌ای معتقد بودند که این ورزشکار خودکشی کرده است، اما بعد از کالبدشکافی مشخص شد که این بدنساز بر اثر ایست قلبی فوت کرده است.

بیوگرافی و علت فوت شان رودن بدنساز

بیوگرافی و علت فوت شان رودن بدنساز

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.