بیوگرافی و علت عزل حجت الاسلام «حاجی لری» امام جمعه تفرش + رانندگی مرگبار پسر 11 ساله امام جمعه تفرش

زمان مطالعه: 2 دقیقه

علت عزل حجت الاسلام حاجی لری امام جمعه تفرش

حجت الاسلام حسین حاجی لری امام جمعه تفرش می باشد که از مقام خود عزل شد. با جزئیات و علت برکنار ایشان با ما همراه باشید

 

 

علت عزل حجت الاسلام حاجی لری

حجت‌الاسلام حسین حاجی لری نهمین امام جمعه تفرش می باشد که د شهریور سال پیش به امامت جمعه این شهرستان منصوب شد. ایشان امروز از این مقام عزل شد. علت عزل او رانندگی مرگبار پسر 11 ساله اش می باشد. این رانندگی مرگبار در ساعت 14:44 در جاده دستجرد به سمت تفرش اتفاق افتاد.

در این حادثه پسر 11 ساله امام جمعه تفرش با یک سمند و با یک پژو پارس تصادف می کند. در این تصادف مرگبار 3نفر از یک خانواده در روستای کهک که رئیس شورای اسلامی روستای کهک سید محمد میر هادی و 2 دخترش فوت کردند و 4 نفر مصدوم شدند. علت این تصادف تجاوز به چپ توسط خودروی سمند اعلام شد.

بعد از مشخص شدن این حادثه، مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی اعلام کرد که حجت‌الاسلام حسین حاجیلری امام جمعه تفرش از مقام خود عزل و در روزهای آتی امام جمعه جدید این شهرستان معرفی می گردد.

  فیلم کامل تصادف مرگبار پسر ۱۱ ساله امام جمعه تفرش + مرگ سه نفر و برکناری امام جمعه تفرش

علت عزل حجت الاسلام حاجی لری امام جمعه تفرش

پیام تسلیت

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در طی این حادثه پیام تسلیتی با این مضمون بیان کردند:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

سانحه تأسف بار و دلخراش تصادف در جاده تفرش – قم که درگذشت و مجروح شدن پنج نفر از شهروندان تفرشی را به دنبال داشت موجب تأثر و تأسف عمیق شد.

در این حادثه تأسف‌بار سیدمحمد میرهادی، رئیس شورای اسلامی روستای کهک و ۲ فرزند عزیز ایشان جان خود را از دست دادند و پدر و مادر وی نیز به شدت مجروح شده که به مراکز درمانی اعزام و تحت درمان قرار دارند.

اینجانب فقدان این عزیزان شریف، تلاشگر و خدوم را به خانواده‌های محترم آنها و مردم انقلابی و فهیم روستای کهک و شهرستان تفرش تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای آنها رحمت واسعه و رضوان الهی، و برای خانواده مکرم و داغدار آنها صبر جمیل و اجر جزیل، و برای مصدومان این حادثه آرزوی بهبودی و شفای عاجل مسالت می‌نمایم.

علت عزل حجت الاسلام حاجی لری امام جمعه تفرش

علت عزل حجت الاسلام حاجی لری امام جمعه تفرش

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.