بیوگرافی و علت درگذشت (مادر حسام نواب صفوی) بازیگر سینما و تلویزیون

زمان مطالعه: 2 دقیقه

حسام نواب صفوی بازیگر و وکیل ایرانی در پیج اینستاگرام خود با انتشار پستی اذعان کرد که مادرش را از داده است. وی برای مادرش متنی جان گداز نوشته و منتشر کرد.

 

بیوگرافی و علت درگذشت مادر حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون

مطلب نیو – حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که مادرش فوت کرده. حسام که علاوه بر بازیگری وکیل نیز هست در پست خود نوشت:

انا لله و انا الیه راجعون. میدانم که همیشه جگر سوخته فرزند برومندت بودی می دانم که تو و پدرم برای بزرگ کردن من تلاش زیادی کرده اید و من را به آنچه که دوست داشتید رساندید.

همیشه دیگرانم بودی. در طی این ۱۲ سال اخیر که من با ۲۲ شکایت خانوادگی روبرو بودم تو بیشتر از همه اذیت شدی.

مادر مرا ببخش اگر با خود جفا کرده بودم. این اواخر دسیسه ای کثیف علیه من اتفاق افتاد. و من سکوت کردم تنها برای اینکه تو ناراحت نشوی. اما مدارک و اسناد اعترافات اینجاست. دروغ‌های این خانواده را تک به تک به مردم نشان خواهم داد و از رئیس قوه‌ قضاییه کشورم تقاضا خواهم کرد که به تخلف اخیر این گروه را رسیدگی کند. مادر به تو اطمینان می‌دهم عدالت اجرا خواهد شد.

بیوگرافی و علت درگذشت مادر حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون

بیوگرافی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی متولد ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ در شهر تهران می باشد. وی در زمینه بازیگری و وکالت فعالیت دارد. پدر حسام قاضی دادگستری بود و پس از بازنشستگی به وکالت و ترجمه مشغول شد. وی در سال ۱۳۸۸ دار فانی را وداع گفت. مادر حسام نواب صفوی نیز در ۱۵ مهر ۱۴۰۰ از دنیا رفت. در ۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ پروانه وکالت  نواب صفوی ابطال شد چرا که او دارای شاکی خصوصی بود و به جرم توهین تهدید و افترا از او شکایت شده بود.

به شکل عجیبی پس از چند ماه شاکی حسام نواب صفوی درگذشت.

بیوگرافی و علت درگذشت مادر حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *