بیوگرافی و علت درگذشت «حجت السلام مهدی قدس محلاتی» + همسر و فرزندان و مراسم خاکسپاری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 درگذشت حجت السلام مهدی قدس محلاتی

حجت الاسلام مهدی قدس محلاتی از روحانیون مبارز قبل از انقلاب و مشاور رئیس جمهور اسبق می باشد. با بیوگرافی و علت درگذشت ایشان با ما همراه باشید

 

 

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی قدس محلاتی

حجت الاسلام مهدی قدس محلاتی امامت جمعه مسجد الرسول کرج، مشاور دینی  و مشاور رئیس جمهور اسبق ایران می باشد. ایشان مبارزين قبل از انقلاب بر عليه رژيم پهلوی بودند که كه سابقه اسارت در زندان هاي پهلوی را نیز داشتند. حجت الاسلام مهدی قدس محلاتي نماينده اسبق حضرت امام(ره) در وزارت دفاع، رييس اسبق عقيدتي سياسي وزارت دفاع و نمايندگي اسبق امام (ره) در سپاه كرج  نیز بوده است.

  بیوگرافی آیت الله «مصطفی محقق داماد» استاد حوزه و دانشگاه + همسر و فرزندان

 درگذشت حجت السلام مهدی قدس محلاتی

درگذشت

حجت الاسلام مهدی قدس محلاتی بعد از 50 سال ارائه خدمات دینی و بر اثر ایست قلبی در 4 بهمن سال 1400 گذشت.

 درگذشت حجت السلام مهدی قدس محلاتی

پیام تسلیت 

سید حسن خمینی در باب حجت السلاممهدی قدس محلاتی می گویند که: مهدی قدس محلاتی از علاقمندان صادق امام و راه امام بود. ایشان در پیامی درگذشت حجت الاسلام  مهدی قدس محلاتی را تسلیت گفت:درگذشت برادر عزیز و گرامی جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ مهدی قدس محلاتی طاب ثراه موجب تأثر و تأسف شد. آن مرحوم از همراهان صدیق نهضت اسلامی و از علاقمندان صادق امام و راه امام بود. خدای متعال ایشان را با اولیاء خود محشور گرداند و به همه بازماندگان و داغدیدگان محترم صبر و اجر مرحمت فرماید. 

پیام تسلیت آیت الله حسینی همدانی نماینده رهبر در استان البرز به شرح زیر می باشد:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
خبر درگذشت عالم جلیل‌القدر، خطیب توانا، روحانی مبارز و از پیشکسوتان انقلاب حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج شیخ مهدی قدس محلاتی (ره) موجب تأثر گردید. شخصیت خدومی که سالیان متمادی قبل و بعد از انقلاب در عرصه‌های مختلف فرهنگی و سیاسی و خدماتی منشأ اثر بود و در ترویج شریعت سعی بلیغ داشت. اینجانب ضمن طلب صبر و اجر برای بازماندگان و دوست داران و ارادتمندان و خانواده محترم آن مرحوم از خدای تعالی علو درجه و رفعت مقام و حشر با اولیاء الهی برای ایشان مسألت می‌نمایم.

 درگذشت حجت السلام مهدی قدس محلاتی

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.